Rodzice Roksany Węgiel musieli stanowczo zareagować. „Co się z nią dzieje?”

Gwiazda telewizji, Instagrama, prawdopodobnie milionerka, wielki wokalny talent – tak postrzegana jest dziś Roksana Węgiel, znana również jako Roxie. Wielu zapomina jednak, że dziewczyna ma dopiero 16 lat. Miała ich o trzy mniej, gdy po raz pierwszy usłyszała o niej szersza publiczność – podczas triumfu w programie „The Voice Kids”. Jak podają dziś media, powołując na wywiad Roksany dla serwisu „Party”, w pewnym momencie dziewczynce musieli pomóc rodzice. 

POPULARNE DZIŚ: Przyjezdni boją się jeździć samochodem po stolicy. Warszawiacy nie mają najlepszej opinii

Przez kilka lat swojej kariery Roxie Węgiel przekonywała, że hejt po niej spływa. W zdecydowanej większości wywiadów i wystąpień publicznych (współprowadziła już nawet gale!) wyglądała na pogodną i pełną energii. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o ciemnej stronie wielkiej sławy i świata polskiego show-biznesu.

Roksana Węgiel wyznaje, jak wygląda jej życie

Z zewnątrz mogło się wydawać, że życie Roxie Węgiel to czysty „American Dream” w polskim wydaniu. Sława, powszechne uwielbienie, ogromne zainteresowanie mediów i opiewające na milionowe sumy kontrakty reklamowe. Ale za tym wszystkim stoi jeszcze mnóstwo wyrzeczeń i… wielu ludzi, którzy długo nie mogli zrozumieć, że Roksana jest tylko człowiekiem. W pewnej chwili zainterweniować musieli rodzice Roxie.

Bo nie mówimy tutaj tylko o nienawiści sianej w internecie, która dotyka zapewne każdą osobę publiczną. Również ludzie zgromadzeni wokół młodej gwiazdy mieli stawiać przed nią cele, które – nawet w oczach pracowitej Roksany Węgiel – wydawały się niemożliwe do zrealizowania. A już na pewno w tak krótkim czasie, jak oczekiwano.

– Po czasie wszystko wracało jak bumerang, w zupełnie nieoczekiwanych sytuacjach. Przychodził kryzys i nagle Roksana odreagowywała słowa, które o sobie usłyszała. Ludzie często traktują moją córkę jak dorosłą, zapominając, że ona jednak ma 16 lat – powiedziała Edyta Węgiel, mama młodej wokalistki.

Rodzice bali się o Roxie

Edyta Węgiel przyznała, że faktycznie – Roksana okazała się być zaskakująco odporna na krytykę. Zwłaszcza jak na osobę w swoim wieku. Niestety, nawet w tak silnej osobowości wszystko się kumulowało. Natłok pracy i oczekiwań wobec młodej dziewczyny stał się nie do zniesienia.

Sama Roksana dodaje, że gdyby nie wsparcie najbliższych, mogłaby poddać się już na początku swojej drogi.

– Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia. Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem. Na szczęście rodzice byli przy mnie i widzieli, co się ze mną dzieje. Oni zawsze mnie wspierają – powiedziała Roksana Węgiel. Najnowsze informacje przekazane przez Roxie i jej rodziców są zatem dość niepokojące. To bodaj pierwszy tak szczery wywiad młodej piosenkarki. Wcześniej nie zwierzała się publicznie z trudów sławy, która nadeszła tak wcześnie. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie tylko lepiej.

Redakcja WarsawTimes.com poleca również: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *