Marcin Hakiel pokazał ojca. Jak dwie krople wody

Marcin Hakiel udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z ojcem. Trzeba przyznać, że panowie są do siebie bardzo podobni, co nie umknęło internautom. 

O Marcinie Hakielu w ostatnim czasie mówi się w kontekście jego rozwodu z Katarzyna Cichopek. Fani byli zaskoczeni takim obrotem spraw, gdyż małżonkowie wydawali się idealnie dobrani i szczęśliwi. Teraz już kurz opadł i celebryci układają sobie życie na nowo.

Tancerz związał się z tajemniczą Dominiką, kobieta bardzo dba o swoją prywatność. Do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć jej twarzy, co spotkało się z krytyką internautów. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, prowadzi z nim „Pytanie na Śniadanie”.

Marcin Hakiel rzadko pokazuje rodziców

Cała ta afera rozegrała się bez komentarza rodziców byłych małżonków. Wiadomo o nich stosunkowo niewiele. Jednak w mediach społecznościowych Marcina Hakiela możemy dostrzec jego ojca na jednym ze zdjęć.

Na fotografii widzimy Marcina Hakiela z tatą w czasie treningu. Okazuje się, że łączy ich pasja do sportu. Panowie są widocznie zadowoleni, na ich twarzach widzimy okazałe uśmiechy. Internauci szybko zwrócili uwagę na ich podobieństwo. Tancerz najwidoczniej też podziela ich zdanie.

– Jaki ojciec, taki syn – napisał pod zdjęciem.

Marcin Hakiel pokazał tatę. Kim są rodzice tancerza? Kwiecień 2023

Też uważacie, że panowie są do siebie podobni? Naszym zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z ojcem i synem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *