Dagmara Kaźmierska zwróciła się do Polek z bardzo ważnym apelem: „Nie róbcie tego”

Ważny apel do Polek wystosowała Dagmara Kaźmierska. Kobieta znana z występów w popularnym show „Królowe życia” poprosiła rodaczki, by „nie katowały się”, próbując dostosować się do współczesnych trendów. 

Instagram Dagmary Kaźmierskiej to jeden z największych fan base’ów w Polsce. „Królowa życia” ma już ponad milion obserwujących. Nic więc dziwnego, że każdy jej wpis odbija się szerokim echem. A 46-latka wie, jak zwracać się do szerokiej publiki, by być słuchaną.

Dagmara Kaźmierska: nie wolno się krzywdzić. Gwiazda serialu „Królowe życia” daje fankom dobrą radę

W nowy tydzień fanki Dagmary Kaźmierskiej wkraczają z cenną radą od idolki. Jak bowiem apeluje Daga, podczas diety nie wolno krzywdzić samej siebie. Nawet jeśli bardzo chcesz na wiosnę zachować idealną sylwetkę, nie walcz sama za sobą. Taką mniej-więcej wskazówkę daje gwiazda. Z tym, że – w swoim stylu – znacznie lepiej ubrała to w słowa.

Powinniśmy słuchać swojego organizmu – radzi Dagmara z „Królowych życia”.

Jeśli pika w głowie ciasteczko bądź deserek, musimy sobie zapodać. Nie wolno się krzywdzić – apeluje do Polek Dagmara Kaźmierska. Zapewne trafiła do wielu kobiet, które usilnie próbują zrzucić nadmiar kilogramów przed letnimi urlopami. Czyż nie lepiej wolniej, a skuteczniej?

Dagmara z Królowych Życia

Na koniec gwiazda „Królowych życia” dodała, że w niedzielę sama miała ochotę na dobry deser. Wahała się pomiędzy kawą bananowo-karmelową a koktajlem. Ostatecznie… wybrała obie te opcje. Mimo swojego luźnego podejścia do tych spraw, Dagmara nie miewa większych problemów z nadwagą.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły