Biedronka ma konkurencję. Otworzyli już pierwszy sklep, ubrania po 10 zł

Biedromarket otworzył już swój pierwszy sklep. Projekt nieodzownie kojarzy się z marką Biedronka, ale tak naprawdę… nie ma z nią nic wspólnego. Nie powołała go bowiem do życia portugalska spółka Jeronimo Martins (właściciel dyskontów i outletów Biedronki), a polski przedsiębiorca. 

Sukces Biedronki w naszym kraju jest godny pozazdroszczenia. Dyskonty absolutnie nie mają sobie równych pod względem sprzedaży i popularności. W dodatku niespełna 3 lata temu kraj obiegła wiadomość o tym, że portugalska spółka rusza z siecią outletów, także pod marką z sympatycznym owadem w logo. Wygląda na to, że na popularności rzeczonej marki „ugrać coś” postanowił inny przedsiębiorca, niezwiązany z Jeronimo Martins.

Powstał Biedromarket – konkurencyjna oferta sieci podobnej do Biedronki

Konkurencyjna, ale i kontrowersyjna jest oferta sieci Biedromarket, której pierwszy sklep otworzył się niedawno w Szczecinie, o czym poinformował portal Money.pl. Ceny są bowiem atrakcyjne, ale nazwa sklepu ewidentnie ma przywoływać skojarzenia z uznaną już marką Biedronka.

Biedromarket do złudzenia przypomina Biedronkę

Biedromarket do złudzenia przypomina Biedronkę
Biedromarket do złudzenia przypomina Biedronkę

W Biedromarkecie znajdziemy wiele produktów, które faktycznie zostały kiedyś nabyte w Biedronce. Przykład: maskotki z serii tzw. Gangu Słodziaków. Ponadto w ofercie pojawiły się sprzęty AGD spod znaku marki własnej sieci Biedronka – Hoffen. Jednak największą liczbę klientów przyciągają bardzo tanie ubrania. Ich ceny zaczynają się od 10 zł za sztukę.

Sprzedawcy z nowego sklepu tłumaczą dziennikarzom money.pl, że to wcale nie „podszywanie się” pod Biedronkę stoi za początkowym sukcesem sprzedażowym. Ma to być natomiast zasługa niskich cen. Czy wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie „Biedromarketu” pochodzą z Biedronki? Nie, to klasyczna mieszanka „wszystkiego i niczego”. – Część oferty jest z Biedronek, a część nie – tłumaczą sprzedawcy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły