Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek samochodowy. Zdarzenie wygląda poważnie, jeden z samochodów dachował. Czy coś stało się celebrycie?

Bilguun Ariunbaatar do telewizji trafił przypadkiem, mimo tego jego kariera w pewnym momencie rozwinęła się na tyle, że mógł przebierać w ofertach. Celebryta jest najbardziej kojarzony z programem „Szymon Majewski Show”.

Miał okazję wystąpić nawet w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” i doszedł do finału. Jednak w pewnym momencie kariera Bilguuna legła w gruzach. Było to związane z głośną aferą z tak zwanym dilerem gwiazd. W 2018 roku wyciekła do mediów lista klientów Cezarego P. Po tych wydarzeniach nastał trudny czas dla celebryty. Zmagał się on przez pewien czas z depresją.

Były gwiazdor TVN miał wypadek samochodowy. Co się stało?

Teraz znów dużo mówi się o mężczyźnie, Super Express donosi, że gwiazdor brał udział w groźnym wypadku samochodowym. Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe, jak donosi tabloid. Można zauważyć, że jeden z samochodów dachował, wygląda to naprawdę bardzo poważnie.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Komitetu Obrony Robotników w Warszawie. Na szczęście Bilguun Ariunbaatar nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *