Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek samochodowy. Zdarzenie wygląda poważnie, jeden z samochodów dachował. Czy coś stało się celebrycie?

Bilguun Ariunbaatar do telewizji trafił przypadkiem, mimo tego jego kariera w pewnym momencie rozwinęła się na tyle, że mógł przebierać w ofertach. Celebryta jest najbardziej kojarzony z programem „Szymon Majewski Show”.

Miał okazję wystąpić nawet w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami” i doszedł do finału. Jednak w pewnym momencie kariera Bilguuna legła w gruzach. Było to związane z głośną aferą z tak zwanym dilerem gwiazd. W 2018 roku wyciekła do mediów lista klientów Cezarego P. Po tych wydarzeniach nastał trudny czas dla celebryty. Zmagał się on przez pewien czas z depresją.

Były gwiazdor TVN miał wypadek samochodowy. Co się stało?

Teraz znów dużo mówi się o mężczyźnie, Super Express donosi, że gwiazdor brał udział w groźnym wypadku samochodowym. Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe, jak donosi tabloid. Można zauważyć, że jeden z samochodów dachował, wygląda to naprawdę bardzo poważnie.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury z ulicą Komitetu Obrony Robotników w Warszawie. Na szczęście Bilguun Ariunbaatar nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Michał Szpak zostanie ojcem?

Michał Szpak już niedługo wyda nową płytę. W oczekiwaniu na ten ważny moment postanowił...

Nowe artykuły