The Voice of Poland. Brzozowski zamiast Michała Szpaka? „Jest jeden warunek”

Nowe informacje na temat planowanych przez Zarząd TVP zmian w programie „The Voice of Poland” elektryzują fanów tego programu. Od dłuższego czasu oczywiste jest, że z formatem pożegna się Michał Szpak. Jednak wielu znacznie bardziej przejmuje to, że zastąpić go może Rafał Brzozowski.

[irp posts=”5545″ name=”Córka Księżnej Kate uderzająco podobna do Królowej Elżbiety II. Księżniczka Charlotte na wyjątkowym zdjęciu”]

Od wielu lat Rafał Brzozowski jest znany szerokiej publiczności. Trudno jednak powiedzieć, by zrobił on oszałamiającą karierę. Jest rozpoznawalny. Kilka jego utworów, jak chociażby „Tak blisko”, na dłuższy czas zagościło na listach przebojów czołowych stacji radiowych. Ale to tyle. Natomiast w 2017 roku został gospodarzem „Koła fortuny” w TVP2. Już to wzbudziło kontrowersje. A wysłanie Brzozowskiego na Eurowizję 2021 tylko pogorszyło sytuację. Teraz wokalista stał się memem.

Rafał Brzozowski zamiast Michała Szpaka w The Voice of Poland?

W grudniu roku skończyła się 11. już odsłona polskiej edycji „The Voice„. W składzie trenerskim zasiadali: Michał Szpak, Tomson i Baron, Edyta Górniak oraz Urszula Dudziak. Zwycięzcą został podopieczny Szpaka – Krystian Ochman. Teraz fotele zajmą nowi trenerzy.

Według informacji portalu jastrzabpost.pl, jednym z nich ma być Rafał Brzozowski. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom rzeczonego tytułu, władze TVP uważają Brzozowskiego za jedną z najcenniejszych gwiazd stacji. Osoby niebędące zwolennikami jego talentu zapewne z politowaniem uśmiechną się na tę tezę, lecz – znając determinację Jacka Kurskiego i jego ludzi – bardzo możliwe, że wokalista naprawdę zasiądzie w jury „The Voice of Poland”.

„Rafał Brzozowski jest jedną z kluczowych gwiazd TVP, co czyni go idealnym kandydatem na to miejsce. Jeśli tylko uda mu się odnieść sukces na Eurowizji, to posada trenera jest niemal pewna” – miał powiedzieć informator „Jastrząb Post”.

Eurowizja 2021 i Rafał Brzozowski

Sukcesu Brzozowskiego na Eurowizji w Holandii mało kto się jednak spodziewa. Wielu ekspertów i postronnych odbiorców zauważa, że jego angielski brzmi bardzo sztucznie. A i sama piosenka niespecjalnie wpada w ucho. Przypomnijmy, że 65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 18, 20 i 22 maja 2021 w hali Ahoy w Rotterdamie

Jednak każdy, kto od dłuższego czasu śledzi poczynania TVP wie, że takie zdarzenie jak klęska na Eurowizji niekoniecznie skreśli szanse artysty na wejście w skład jury „The Voice of Poland” 12. edycji. Wszystko zdaje się zatem leżeć tylko i wyłącznie w gestii decyzji władz telewizji publicznej.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły