Magda Gessler na zdjęciu z dzieciństwa. Tak wyglądała w wieku 4 lat

Magda Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Kobieta pokazała swoim fanom, jak wyglądała w wieku 4 lat. Było to zatem 63 lata temu. 

Szeroka publiczność poznała Magdę Gessler, gdy była już kobietą dojrzałą, pewną siebie, często bezkompromisową. Mowa tu oczywiście o pierwszych odcinkach programu „Kuchenne rewolucje”, które na antenie TVN emitowane były w 2010 roku.

[irp posts=”5509″ name=”Nie żyje Bronisław Cieślak. Podano przyczynę śmierci aktora”]

Magda Gessler na zdjęciach z dzieciństwa. Gwiazda TVN w wieku 4 lat

Mówiąc pół-żartem, pół-serio: tak, Magda Gessler też kiedyś była dzieckiem. W prywatnym archiwum rodziny Ikonowiczów zachowały się zdjęcia sprzed grubo ponad pół wieku. Jak w 1957 roku wyglądała 4-letnia Madzia?

[irp posts=”5501″ name=”Magdalena Ogórek jak lwica broni prezydenta Dudy. Ostre słowa w kierunku agresywnego dziennikarza”]

Oczywiście znacznie inaczej, niż dziś. Wyglądała na skromne, grzeczne dziecko. Ponadto – naszym zdaniem – z twarzy na poniższym zdjęciu przypomina nieco własną córkę, Larę, której doczekała się nieco ponad trzy dekady później.

Magda Gessler dzieciństwo

Zdjęcie to zostało wykonane podczas rodzinnych wakacji Ikonowiczów w Bułgarii. „Zawsze blisko taty” – opisała je z sentymentem Magda Gessler.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *