Zbigniew Boniek podał dalej wpis Kancelarii Premiera. Internauci się oburzyli

Zbigniew Boniek od czasu do czasu podnosi temperaturę polskiego Twittera do czerwoności. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej w ostatnim okresie pisał nie tylko o piłce. Niektórzy przypisywali mu już nawet sympatyzowanie z opozycją. Teraz jednak wsparł inicjatywę rządu, co spotkało się z oburzeniem wielu jego followersów. 

O Zbigniewie Bońku nie przestaje być głośno. Jest bodaj najbardziej aktywnym medialnie prezesem PZPN w historii. Regularnie komentuje wydarzenia nie tylko związane z piłką nożną. Potrafi także zabierać głos w kwestiach społecznych. W ubiegłym roku… zakpił nawet z faktu, że na Andrzeja Dudę głosują mniej wykształcone warstwy społeczne. Dziś wsparł akcję masowych szczepień przeciwko COVID-19. Fani byłego reprezentanta Polski – mówiąc oględnie – nie są zachwyceni. 

ZOBACZ TAKŻE
Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. "Profesor Modzelewski miał rację"

Twitter: Zbigniew Boniek zachęca do szczepienia się

Rząd nie ustaje w zachęcaniu Polaków do szczepienia się przeciwko COVID-19. W uświadamianiu i informowaniu przodują: Ministerstwo Zdrowia i Kancelaria Premiera. Wpis tej drugiej udostępnił przed chwilą Boniek. Reakcje nietrudno było przewidzieć.

Błyskawicznie pod wpisem pojawili się bowiem przeciwnicy szczepień. Zaroiło się między innymi od pytań, jaką sumę Zbigniew Boniek zainkasował z bliżej nieokreślonych źródeł za zamieszczenie wpisu z hasztagiem #SczepimySię. 

ZOBACZ TAKŻE
Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

– Zbysiu ile za taki wpis? – pyta jeden z użytkowników Twittera, którego komentarz szybko zyskuje popularność. Kolejna osoba sugeruje, że piosenkarz – Krzysztof Krawczyk – zachorował mimo, iż wcześniej przyjął szczepionkę. 

Pod wpisem szefa polskiej federacji piłkarskiej pojawiają się również głosy wsparcia dla inicjatywy. Wielu internautów wręcz nie może uwierzyć, że jest wśród nas tylu – jak to nazywają – foliarzy. To pejoratywne określenie na osoby wierzące w teorie spiskowe i popularyzujące je. 

  1. Piotr Semka walczy o życie. Mamy nowe informacje o stanie zdrowia dziennikarza
  2. Jacek Gmoch o prof. Magdalenie Środzie. Mocne słowa znanego trenera
  3. Co dalej z 500 plus? Rząd znokautowany nowymi danymi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...