Piotr Semka walczy o życie. Mamy nowe informacje o stanie zdrowia dziennikarza

Piotr Semka nadal walczy o życie w szpitalu. Mamy nowe informacje na temat stanu jego zdrowia. Niestety – dziennikarz, który często pojawiał się w roli eksperta w TVP Info, jest w bardzo ciężkim stanie. Potwierdzono, że jest zakażony koronawirusem. Nowe informacje o stanie zdrowia Piotra Semki TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE
Co dalej z 500 plus? Rząd znokautowany nowymi danymi

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakujące zmiany. Biedronka i Lidl z nowymi zasadami od 27 marca

Piotr Semka stan zdrowia
Piotr Semka

Stali widzowie TVP Info na pewno bardzo cenią sobie opinie Piotra Semki. To doświadczony dziennikarz, który przez lata pracował w wielu konserwatywnych gazetach, a także we “Wprost”. W ostatnich latach jest natomiast stałym komentatorem w TVP Info. Jeszcze w bieżącym miesiącu brał udział w dyskusjach na antenie, teraz walczy o życie.

Piotr Semka nadal w szpitalu – jego stan zdrowia jest ciężki. Co z dziennikarzem TVP Info?

Informacje o tym, że Semka przebywa w szpitalu, pod respiratorem, obiegły media w środę. Pisał o tym między innymi premier Morawiecki, życząc dziennikarzowi zdrowia. W podobnym tonie wypowiedział się – potwierdzając złe wieści – prezes “Marszu Niepodległości’ – Robert Bąkiewicz. Doniesienia udało się potwierdzić również dziennikarzom Onetu.

Jaki jest stan zdrowia Piotra Semki? Otóż ekspert TVP Info nadal jest podpięty pod respirator. Sytuacji nie poprawia fakt, że dziennikarz od lat walczy ze sporą nadwagą. A ta przypadłość, jak wiadomo, jest jedną z najmocniej utrudniającą walkę z COVID-19.

55-letni Piotr Semka urodził się 28 października 1965. Pochodzi z Pomorza. Od zawsze sympatyzował ze środowiskami konserwatywnymi. Jest zresztą jednym z bliższych przyjaciół obecnego prezesa TVP – Jacka Kurskiego. Wspólnie wydali na początku lat 90. książkę mającą demaskować elity III RP – “Lewy czerwcowy”.

ZOBACZ TAKŻE
Jacek Gmoch o prof. Magdalenie Środzie. Mocne słowa znanego trenera

12 KOMENTARZE

  • To można sobie cokolwiek wymodlić? /za modły bóg daje nagrody – tutaj w postaci darowania życia komuś? Jakie to wszystko naiwne, dziecinne i zwyczajnie głupie. Poza tym oczywiście zdrowia życzę Semce i każdemu innemu człowiekowi. Pamiętajcie – bardziej pomaga maseczka na ustach i NOSIE niż modły do kogokolwiek, czy do czegokolwiek, w tym do obrazów, świętych itp., itd.

   7
   7
 1. Semka powinien cieszyć się, że Bóg go do siebie wzywa, no przecież tyle się modlił, to o co chodzi. Ludzie małej wiary nagle nie wierzą w Boga, czy o co chodzi?

  9
  41
 2. Panie Piotrze życzymy Panu dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu i do pracy. Znamy Pana z programów telewizyjnych. Jesteśmy zachwyceni wiedzą ,kulturą i klasą Ewa z partnerem

  6
  3
  • Tu nie miejsce na zachwyty. Trzeba wspierać lekarzy i pielęgniarki. Do wszystkich zdrowych: idźcie pomagać jako wolontariusze! Takiego chorego pod respiratorem należy kilka razy dziennie obracać i nie dopuszczać do leżenia na plecach. I koniecznie oklepywać! Ruszcie tyłki młodzi i zdrowi.

   4
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...