Piotr Semka walczy o życie. Mamy nowe informacje o stanie zdrowia dziennikarza

Piotr Semka nadal walczy o życie w szpitalu. Mamy nowe informacje na temat stanu jego zdrowia. Niestety – dziennikarz, który często pojawiał się w roli eksperta w TVP Info, jest w bardzo ciężkim stanie. Potwierdzono, że jest zakażony koronawirusem. Nowe informacje o stanie zdrowia Piotra Semki TUTAJ.

[irp posts=”4589″ name=”Co dalej z 500 plus? Pieniądze dla rodzin mogą zostać zablokowane”]

[irp posts=”4626″ name=”Zaskakujące zmiany. Biedronka i Lidl z nowymi zasadami od 27 marca”]

Piotr Semka stan zdrowia
Piotr Semka

Stali widzowie TVP Info na pewno bardzo cenią sobie opinie Piotra Semki. To doświadczony dziennikarz, który przez lata pracował w wielu konserwatywnych gazetach, a także we „Wprost”. W ostatnich latach jest natomiast stałym komentatorem w TVP Info. Jeszcze w bieżącym miesiącu brał udział w dyskusjach na antenie, teraz walczy o życie.

Piotr Semka nadal w szpitalu – jego stan zdrowia jest ciężki. Co z dziennikarzem TVP Info?

Informacje o tym, że Semka przebywa w szpitalu, pod respiratorem, obiegły media w środę. Pisał o tym między innymi premier Morawiecki, życząc dziennikarzowi zdrowia. W podobnym tonie wypowiedział się – potwierdzając złe wieści – prezes „Marszu Niepodległości’ – Robert Bąkiewicz. Doniesienia udało się potwierdzić również dziennikarzom Onetu.

Jaki jest stan zdrowia Piotra Semki? Otóż ekspert TVP Info nadal jest podpięty pod respirator. Sytuacji nie poprawia fakt, że dziennikarz od lat walczy ze sporą nadwagą. A ta przypadłość, jak wiadomo, jest jedną z najmocniej utrudniającą walkę z COVID-19.

55-letni Piotr Semka urodził się 28 października 1965. Pochodzi z Pomorza. Od zawsze sympatyzował ze środowiskami konserwatywnymi. Jest zresztą jednym z bliższych przyjaciół obecnego prezesa TVP – Jacka Kurskiego. Wspólnie wydali na początku lat 90. książkę mającą demaskować elity III RP – „Lewy czerwcowy”.

[irp posts=”4575″ name=”Jacek Gmoch o prof. Magdalenie Środzie. Mocne słowa znanego trenera”]

12 komentarzy

    • To można sobie cokolwiek wymodlić? /za modły bóg daje nagrody – tutaj w postaci darowania życia komuś? Jakie to wszystko naiwne, dziecinne i zwyczajnie głupie. Poza tym oczywiście zdrowia życzę Semce i każdemu innemu człowiekowi. Pamiętajcie – bardziej pomaga maseczka na ustach i NOSIE niż modły do kogokolwiek, czy do czegokolwiek, w tym do obrazów, świętych itp., itd.

  1. Semka powinien cieszyć się, że Bóg go do siebie wzywa, no przecież tyle się modlił, to o co chodzi. Ludzie małej wiary nagle nie wierzą w Boga, czy o co chodzi?

  2. Panie Piotrze życzymy Panu dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu i do pracy. Znamy Pana z programów telewizyjnych. Jesteśmy zachwyceni wiedzą ,kulturą i klasą Ewa z partnerem

    • Tu nie miejsce na zachwyty. Trzeba wspierać lekarzy i pielęgniarki. Do wszystkich zdrowych: idźcie pomagać jako wolontariusze! Takiego chorego pod respiratorem należy kilka razy dziennie obracać i nie dopuszczać do leżenia na plecach. I koniecznie oklepywać! Ruszcie tyłki młodzi i zdrowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *