Jacek Gmoch o prof. Magdalenie Środzie. Mocne słowa znanego trenera

Profesor Magdalena Środa z pogardą wyraziła się kilka dni temu o Robercie Lewandowskim. Tylko dlatego, że reprezentant Polski przyjął order od prezydenta Andrzeja Dudy. Na słowa Środy zareagował przed meczem z Węgrami trener Jacek Gmoch. 

Legendarny trener i zawodnik nie był w stanie powstrzymać złości, gdy przytoczono mu słowa Magdaleny Środy. Mówiła ona m.in. o tym, że “niejaki” Lewandowski nie powinien przyjąć orderu “za kopanie”. Skrytykowała zarówno samego prezydenta, jak i zawodnika, który – jej zdaniem – nie jest już godny podania ręki. 

Jacek Gmoch o Magdalenie Środzie: za ględzenie odebrać tytuł profesora

“Powinno się odbierać tytuły profesorów po takim ględzeniu i braku jakiejkolwiek racjonalności” – powiedział o Magdalenie Środzie Jacek Gmoch. Zauważył ponadto, że kobieta nie ma jakiejkolwiek wiedzy o piłce, a mimo tego zabiera na jej temat głos. 

ZOBACZ TAKŻE
Kaczyński w amoku, sąd wstrzymał najważniejszą inwestycję Orlenu

Nie zdarza się często, by trener Gmoch w tak ostrych słowach publicznie wypowiadał się o kimkolwiek. Taka wypowiedź świadczy tylko o tym, jak mocno dotknęły go – w jego opinii – ignoranckie słowa Magdaleny Środy. Wypowiedzi Jacek Gmoch udzielił w internetowym programie Romana Kołtonia – “Prawda Futbolu”.  

ZOBACZ TAKŻE
Dlaczego sąd wstrzymał przejęcie Polska Press przez Orlen? Jest uzasadnienie decyzji

Warto przypomnieć, że prof. Środa została skrytykowana także przez Krzysztofa Stanowskiego – jednego z najbardziej znanych dziennikarzy sportowych w kraju. Zauważył on, że zamknięta w swojej bańce informacyjnej Środa zapewne nie skrytykowałaby prezydenta, gdy przyznałby medal chociażby któremuś z malarzy. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...