Szymon Hołownia założył sklep. Szokujące ceny produktów żółtej rewolucji

Partia Szymona Hołowni „Polska 2050” założyła sklep internetowy. Produkty, które są dostępne w sprzedaży, wzbudzają skrajne odczucia Internautów. Największe kontrowersje wywołują: wygląd gadżetów oraz ich ceny.

– Naszą misją jest stworzenie eko przestrzeni, gdzie znajdziesz produkty, wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska – można przeczytać na oficjalnej stronie sklepu internetowego. Co ważne, środki pozyskane ze sprzedaży mają być przeznaczane na realizację postulatów. Same produkty wykonują zaś wolontariusze.

Co można kupić w sklepie Hołowni?

Produkty, dostępne w sklepie Szymona Hołowni można podzielić na kilka kategorii: torby, kosmetyczki, piórniki i gadżety z wikliny. Największe zainteresowanie wzbudza pierwsza grupa produktów. Na ekologicznych torbach widnieje bowiem twarz polityka. Przykładowo, za „torbę z uśmiechem” trzeba zapłacić 85 złotych, nieco mniej kosztuje ta z napisem „Szymon ma mój głos” – 80 złotych.

Mimo, że wiele osób krytykuje i wręcz wyśmiewa sam pomysł, okazuje się, że produkty cieszą się niemałym zainteresowaniem. Oferta opiera się bowiem na krótkich, limitowanych seriach, a jak można zauważyć na oficjalnej stronie sklepu – produktów pozostało już niewiele. Torb „shoulder bag – weź mnie na wycieczkę” jest obecnie 34 sztuki, zaś toreb z uśmiechem pozostało 15.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *