Szymon Hołownia założył sklep. Szokujące ceny produktów żółtej rewolucji

Partia Szymona Hołowni „Polska 2050” założyła sklep internetowy. Produkty, które są dostępne w sprzedaży, wzbudzają skrajne odczucia Internautów. Największe kontrowersje wywołują: wygląd gadżetów oraz ich ceny.

– Naszą misją jest stworzenie eko przestrzeni, gdzie znajdziesz produkty, wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska – można przeczytać na oficjalnej stronie sklepu internetowego. Co ważne, środki pozyskane ze sprzedaży mają być przeznaczane na realizację postulatów. Same produkty wykonują zaś wolontariusze.

Co można kupić w sklepie Hołowni?

Produkty, dostępne w sklepie Szymona Hołowni można podzielić na kilka kategorii: torby, kosmetyczki, piórniki i gadżety z wikliny. Największe zainteresowanie wzbudza pierwsza grupa produktów. Na ekologicznych torbach widnieje bowiem twarz polityka. Przykładowo, za „torbę z uśmiechem” trzeba zapłacić 85 złotych, nieco mniej kosztuje ta z napisem „Szymon ma mój głos” – 80 złotych.

Mimo, że wiele osób krytykuje i wręcz wyśmiewa sam pomysł, okazuje się, że produkty cieszą się niemałym zainteresowaniem. Oferta opiera się bowiem na krótkich, limitowanych seriach, a jak można zauważyć na oficjalnej stronie sklepu – produktów pozostało już niewiele. Torb „shoulder bag – weź mnie na wycieczkę” jest obecnie 34 sztuki, zaś toreb z uśmiechem pozostało 15.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły