Zespół Perfect kończy działalność. Jaki jest powód tej decyzji?

– Wszystko ma swój czas – słowami jednego z najbardziej popularnych utworów, zespół Perfect poinformował fanów, że to koniec ich działalności muzycznej. Decyzja zszokowała wszystkich. Nawet sami członkowie zespołu określają ją jako „niespodziewaną”.

Warto zaznaczyć, że Perfect był obecny na scenie przez 40 lat! Co prawda, największa sława przypadła na lata 1980-1987, ale nie oznacza to, że w późniejszym czasie zespół nie cieszył się popularnością. Bilety na koncerty były wciąż wykupywane, a melodie utworów, takich jak „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy „Autobiografia” znane są nawet najmłodszemu pokoleniu.

Dlaczego Perfect kończy działalność?

O tym, że stan zdrowia Grzegorza Markowskiego nie jest zadowalający mogliśmy usłyszeć już kilka lat wcześniej. Lider zespołu otwarcie mówił o tym fanom. Zastanawiał się także nad całkowitym odejściem z zespołu, jednak cały czas wstrzymywał się z decyzją, wierząc, że jego samopoczucie jeszcze się polepszy.

W kwietniu 2021 roku, Grzegorz Markowski podjął decyzję, że nie będzie uczestniczył w ostatniej trasie koncertowej zespołu. Niemniej jednak, koncerty miały się odbyć pod hasłem: „Gramy dla Grzegorza”. Ze względu na epidemię Covid-19, te jednak się nie odbyły, a Perfect poinformował o definitywnym zakończeniu działalności.

Kończy się pewien etap, ale pocieszające jest to, że muzyka zespołu Perfect – tak jak podkreślili sami artyści – wciąż będzie jednak nam towarzyszyła.

To jest ten czarny dzień w którym kończy się pewna epoka.. dziękujemy za świetne niezapomniane piosenki które pozostaną z nami do końca życia. Za charyzmę i świetny wokal Pana Grzegorza..polska muzyka straciła jeden ze swoich klejnotów – piszą fani

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły