J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu, każdy z nas powinien pamiętać, co działo się na przełomie roku 2020/2021.

Niemniej jednak, każdy konkurs ma inny regulamin i w każdym brane są pod uwagę odmienne kryteria. W rywalizacji o tytuł „Człowieka Roku 2020”, zorganizowanej przez Klub Gazety Polskiej, zwyciężyć miała osoba, która w szczególny sposób służyła w tym czasie Rzeczypospolitej. Pod uwagę brane były także: miłość do Polski, wiedza, odwaga i ciężka praca. O tym, że to właśnie Jarosław Kaczyński zasługuje na to miano zdecydowało 500 Klubowiczów.

Jak komentowane jest wyróżnienie J. Kaczyńskiego?

Anna Wójcik wraz z koordynatorem klubów zagranicznych – Pawłem Piekarczykiem – przyznali, że rozstrzygnięcie konkursu nie należało do najłatwiejszych zadań. O wyniku zdecydował autorytet, którym polityk – ich zdaniem – może się cieszyć. Sam Jarosław Kaczyński – jak można zauważyć na nagraniu, przedstawiającym odebranie nagrody – czuje się niezwykle dumny.

„Ta nagroda jest dla mnie czymś szczególnym. Jest – jak już tutaj mówiono – nagrodą przyznawaną nie przez jakąś komisję czy jury, tylko przez bardzo wielu ludzi. Ludzi, którzy są rzeczywiście zaangażowani i to można powiedzieć radykalnie zaangażowani w polskie sprawy”.

Nie wszystkim wybór Jarosława Kaczyńskiego na „Człowieka Roku 2020” się spodobał. Ba! Decyzja stała się przedmiotem licznych żartów, a w Internecie już powstają ironiczne obrazki, związane z tematem. Przykładowo, Andrzej Mleczko zaproponował nieco inną interpretację nowego tytułu J. Kaczyńskiego.


Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”
Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: “To dla Julii Wieniawy!”. Jest nagranie
Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły