J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu, każdy z nas powinien pamiętać, co działo się na przełomie roku 2020/2021.

Niemniej jednak, każdy konkurs ma inny regulamin i w każdym brane są pod uwagę odmienne kryteria. W rywalizacji o tytuł „Człowieka Roku 2020”, zorganizowanej przez Klub Gazety Polskiej, zwyciężyć miała osoba, która w szczególny sposób służyła w tym czasie Rzeczypospolitej. Pod uwagę brane były także: miłość do Polski, wiedza, odwaga i ciężka praca. O tym, że to właśnie Jarosław Kaczyński zasługuje na to miano zdecydowało 500 Klubowiczów.

Jak komentowane jest wyróżnienie J. Kaczyńskiego?

Anna Wójcik wraz z koordynatorem klubów zagranicznych – Pawłem Piekarczykiem – przyznali, że rozstrzygnięcie konkursu nie należało do najłatwiejszych zadań. O wyniku zdecydował autorytet, którym polityk – ich zdaniem – może się cieszyć. Sam Jarosław Kaczyński – jak można zauważyć na nagraniu, przedstawiającym odebranie nagrody – czuje się niezwykle dumny.

„Ta nagroda jest dla mnie czymś szczególnym. Jest – jak już tutaj mówiono – nagrodą przyznawaną nie przez jakąś komisję czy jury, tylko przez bardzo wielu ludzi. Ludzi, którzy są rzeczywiście zaangażowani i to można powiedzieć radykalnie zaangażowani w polskie sprawy”.

Nie wszystkim wybór Jarosława Kaczyńskiego na „Człowieka Roku 2020” się spodobał. Ba! Decyzja stała się przedmiotem licznych żartów, a w Internecie już powstają ironiczne obrazki, związane z tematem. Przykładowo, Andrzej Mleczko zaproponował nieco inną interpretację nowego tytułu J. Kaczyńskiego.


Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”
Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: “To dla Julii Wieniawy!”. Jest nagranie
Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *