Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: „To dla Julii Wieniawy!”. Jest nagranie

Julia Wieniawa od dłuższego czasu jest obiektem zainteresowania znanego piłkarza Lecha Poznań – Tymoteusza Puchacza. W ostatnich miesiącach sprawa nieco przycichła. Teraz jednak nadarzyła się okazja, by… zadedykować celebrytce gola.

Rzadko zdarza się, by osoby publiczne flirtowały poprzez media. Sprawa Tymoteusza Puchacza i Julii Wieniawy jest zatem – przynajmniej w Polsce – bezprecedensowa. Dodatkowej pikanterii nadaje jej fakt, że Wieniawa wciąż nie odpowiedziała na zaloty zawodnika.

Gol dla Julii Wieniawy – Tymoteusz Puchacz nie odpuszcza

W ostatnich miesiącach mediom plotkarskim udało się potwierdzić związek Julii Wieniawy z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Pech chciał, że początek miłości celebrytów zbiegł się w czasie z momentem, w którym Tymoteusz Puchacz – zawodnik poznańskiego Lecha – zadeklarował w rozmowie z „Kanałem Sportowym”, że chciałby poznać Julię Wieniawę.

Mimo, że „coming out” piłkarza miał miejsce w październiku, a efektów nadal brak, 22-latek nie odpuszcza. I wciąż dąży do spotkania z Wieniawą (również 22 lata). A jeśli nie dąży, to przynajmniej nie chce dać o sobie zapomnieć. Wziął bowiem udział w popularnym programie piłkarsko-rozrywkowym „Turbokozak”. Po zdobyciu jednej z bramek wykrzyczał, że „to dla Julki”. Miał na myśli właśnie celebrytkę, o której ciągle wspominał prowadzący – Bartek Ignacik:

Puchacz jest młodszy od Wieniawy – czy oszuka przeznaczenie?

Julia Wieniawa i Tymoteusz Puchacz są w tym samym wieku, jednak rocznikowo sportowiec jest młodszy od gwiazdy show-biznesu. Urodził się bowiem 23 stycznia 1999 roku. Wieniawa z kolei 23 grudnia 1998 roku. Dla porządku dodajmy, że obecny partner celebrytki – Nikodem Rozbicki – przyszedł na świat 4 czerwca 1992 r. Ma dziś zatem 28 lat.

Wieniawa zawsze gustowała w starszych od siebie mężczyznach. Czy jednak ta tendencja wyklucza z gry Puchacza? Trudno stwierdzić.

źródło: Warsaw Times

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *