Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z chorobą.

Warto przypomnieć, że Ewa Warzoń grała w wielu znanych, polskich serialach. Największą popularność zawdzięcza roli w „Plebanii”, gdzie wcieliła się w postać Wnukowej. Niemniej jednak, swój filmowy epizod miała także w serialach: „Na dobre i na złe”, „13 posterunek” czy też „Samo życie”.

Wspomnienia, związane z Ewą Warzoń.

Jako pierwszy, o śmierci Ewy Warzoń, poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Później, w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się osobiste wspomnienia, związane z aktorką. Okazało się, że kobieta żyła w bardzo dobrych relacjach z Agatą Młynarską. Dziennikarka postanowiła przywołać anegdoty sprzed wielu lat.

Wspólnie jeździliśmy na wakacje, a nasze mamy pozostały w przyjaźni do końca. Pamiętam serdeczność domu cioci Ewy i wujka Janusza- dokładnie tak jak widać to na pierwszym zdjęciu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)


Wspomnieniami, związanymi z Ewą Warzoń, podzielił się także Jacek Kałucki. Mężczyzna poznał ją w okolicznościach zawodowych, w teatrze i – jak sam przyznał – na początku współpracy nieco obawiał się stanowczości kobiety.

Ewa była wspaniałą kobietą z dużą klasą! Nie będę pisał, że znakomitą aktorką bo byłby to truizm. Miała swoje zdanie, które zawsze potrafiła uargumentować. Rzeczywiście, chwilami bezkompromisowa, ale Jej rady i uwagi zawsze były szczere i pomocne.

Ewa Warzoń odeszła po długiej chorobie.
Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”
Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”
Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *