Buty z Lidla rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Kiedy dotrą do Polski?

Historia żółto-granatowych butów jest zaskakująca. Sneakersy, kilka lat temu miały zostać rozdane, z okazji Prima Aprilis, wiernym klientom sieci sklepów Lidl. Zwolennicy marki nie zorientowali się jednak, że to tylko PR-owy zabieg. Teraz, każdy chce je mieć!

Okazało się, że na europejskim rynku, buty o barwach marki Lidl, stały się towarem pożądanym niczym lody „Ekipy” w Polsce. Konsumenci zupełnie oszaleli na ich punkcie i są w stanie wiele za nie zapłacić. Ile konkretnie? W dyskontach odsprzedawane są za 12,99 euro, a na portalach aukcyjnych pojawiają się „okazje” nawet za kilka tysięcy euro.

Kiedy buty Lidla pojawią się w Polsce?

To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, a konsumenci już zacierają ręce. Niestety dokładna data dostawy sneakersów nie jest znana. Obecnie, od końca kwietnia w Lidlach w Polsce dostępne są koszulki oraz skarpety z logo marki. T-shirty kosztują zazwyczaj 24,99 złotych, a skarpety 7,99 złotych.

Wsłuchując się w najnowsze trendy i oczekiwania klientów, stworzyliśmy zabawną, limitowaną kolekcję ubrań i dodatków utrzymaną w duchu streetwearu – tak zarząd Lidla zapowiadał wejście na rynek kolekcji odzieżowej

Buty z Lidla w krótkim czasie stały się tak popularne, że klienci wręcz walczą o nie w sklepach! Czy w Polsce sytuacja będzie wyglądać tak samo? I czy inne marki, chociażby takie jak „Biedronka” również stworzą ubrania własnej kolekcji? Tego dowiemy się już wkrótce.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły