Buty z Lidla rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Kiedy dotrą do Polski?

Historia żółto-granatowych butów jest zaskakująca. Sneakersy, kilka lat temu miały zostać rozdane, z okazji Prima Aprilis, wiernym klientom sieci sklepów Lidl. Zwolennicy marki nie zorientowali się jednak, że to tylko PR-owy zabieg. Teraz, każdy chce je mieć!

Okazało się, że na europejskim rynku, buty o barwach marki Lidl, stały się towarem pożądanym niczym lody „Ekipy” w Polsce. Konsumenci zupełnie oszaleli na ich punkcie i są w stanie wiele za nie zapłacić. Ile konkretnie? W dyskontach odsprzedawane są za 12,99 euro, a na portalach aukcyjnych pojawiają się „okazje” nawet za kilka tysięcy euro.

Kiedy buty Lidla pojawią się w Polsce?

To pytanie zadaje sobie mnóstwo osób, a konsumenci już zacierają ręce. Niestety dokładna data dostawy sneakersów nie jest znana. Obecnie, od końca kwietnia w Lidlach w Polsce dostępne są koszulki oraz skarpety z logo marki. T-shirty kosztują zazwyczaj 24,99 złotych, a skarpety 7,99 złotych.

Wsłuchując się w najnowsze trendy i oczekiwania klientów, stworzyliśmy zabawną, limitowaną kolekcję ubrań i dodatków utrzymaną w duchu streetwearu – tak zarząd Lidla zapowiadał wejście na rynek kolekcji odzieżowej

Buty z Lidla w krótkim czasie stały się tak popularne, że klienci wręcz walczą o nie w sklepach! Czy w Polsce sytuacja będzie wyglądać tak samo? I czy inne marki, chociażby takie jak „Biedronka” również stworzą ubrania własnej kolekcji? Tego dowiemy się już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *