Jola Zasępa jest nie do poznania. Przede wszystkim nie jest już ruda

Gdy Jolanta Zasępa odeszła z telewizji bukmachera Etoto, w sieci niemal słychać było jęk zawodu. Popularna „Ruda z programu” przyciągała przed ekrany dziesiątki tysięcy widzów. Bodaj najbardziej zapamiętany został jeden z odcinków z udziałem Tomasza Hajty, gdzie – zdaniem wielu komentujących – były reprezentant zalecał się do atrakcyjnej prowadzącej.

Zasępy już jednak – wszystko na to wskazuje – w quizach Etoto nie zobaczymy. Możemy ją za to oglądać na antenie TTV, gdzie jest prezenterką wiadomości sportowych.

Instagram: metamorfoza Jolanty Zasępy

Zasępa była bardzo charakterystyczna nie tylko ze względu na nadzwyczaj przyjemną aparycję, ale i – a może przede wszystkim? – soczyście rudy kolor włosów. To na ten aspekt widzowie zwracali uwagę, gdy kobieta pojawiła się w programie.

Na najnowszych zdjęciach zamieszczonych w serwisie Instagram widać jednak, że „ruda nie jest już ruda”. Jolanta Zasępa postawiła na jasny blond.

Jolanta Zasępa Instagram

W związku z tym followersi piszą, że Jola przypomina im teraz lalkę lub też Daenerys Targaryen – postać z legendarnej już „Gry o tron”.

Jolanta Zasępa to dziennikarka sportowa i prezenterka. Aktualnie w grupie medialnej Discovery Polska. Urodziła się w 1987 roku i pochodzi z Bełchatowa. Dla Etoto pracowała od 2018 do 2020 roku. Z tą firmą rozstała się jednak z do dziś nie do końca jasnych przyczyn. Natomiast już w lutym 2021 roku nawiązała współpracę z firmą bukmacherską Superbet. Tam powierzono jej rolę szefowej contentu wideo. Na Instagramie Jolę Zasępę obserwuje obecnie 21,6 tys. osób.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły