Jola Zasępa jest nie do poznania. Przede wszystkim nie jest już ruda

Gdy Jolanta Zasępa odeszła z telewizji bukmachera Etoto, w sieci niemal słychać było jęk zawodu. Popularna „Ruda z programu” przyciągała przed ekrany dziesiątki tysięcy widzów. Bodaj najbardziej zapamiętany został jeden z odcinków z udziałem Tomasza Hajty, gdzie – zdaniem wielu komentujących – były reprezentant zalecał się do atrakcyjnej prowadzącej.

Zasępy już jednak – wszystko na to wskazuje – w quizach Etoto nie zobaczymy. Możemy ją za to oglądać na antenie TTV, gdzie jest prezenterką wiadomości sportowych.

Instagram: metamorfoza Jolanty Zasępy

Zasępa była bardzo charakterystyczna nie tylko ze względu na nadzwyczaj przyjemną aparycję, ale i – a może przede wszystkim? – soczyście rudy kolor włosów. To na ten aspekt widzowie zwracali uwagę, gdy kobieta pojawiła się w programie.

Na najnowszych zdjęciach zamieszczonych w serwisie Instagram widać jednak, że „ruda nie jest już ruda”. Jolanta Zasępa postawiła na jasny blond.

Jolanta Zasępa Instagram

W związku z tym followersi piszą, że Jola przypomina im teraz lalkę lub też Daenerys Targaryen – postać z legendarnej już „Gry o tron”.

Jolanta Zasępa to dziennikarka sportowa i prezenterka. Aktualnie w grupie medialnej Discovery Polska. Urodziła się w 1987 roku i pochodzi z Bełchatowa. Dla Etoto pracowała od 2018 do 2020 roku. Z tą firmą rozstała się jednak z do dziś nie do końca jasnych przyczyn. Natomiast już w lutym 2021 roku nawiązała współpracę z firmą bukmacherską Superbet. Tam powierzono jej rolę szefowej contentu wideo. Na Instagramie Jolę Zasępę obserwuje obecnie 21,6 tys. osób.

Jeden komentarz

  1. Och te Jole wszystkie i ich fani.. No nie wiem czy zasnę po tym newsie w Time! „Przed wszystkim nie jest juz ruda” no normalnie chyba Pulitzer się należy za takie doniesienie „prasowe” rodem z Pudla chyba…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *