Szymon Hołownia w żałobie. „Było jeszcze wiele rzeczy do zrobienia”

W ostatnim czasie, Szymon Hołownia znikł ze sceny politycznej i zaprzestał prowadzenia live’ów, które stały się już tradycją na Facebooku. Powodem jego nieobecności była rodzinna tragedia. Do wieczności odeszła teściowa polityka.

Przypomnijmy, od 2016 roku, Szymon Hołownia jest w związku małżeńskim z Urszulą Brzezińską-Hołownią i posiada z nią jedno dziecko – córeczkę Marysię. Polityk niejednokrotnie podkreślał, jak bardzo ważna jest dla niego rodzina. Nic więc dziwnego, że ten trudny czas postanowił poświęcić najbliższym.

Jaka jest przyczyna śmierci teściowej Szymona Hołowni?

O rodzinnej tragedii, Szymon Hołownia poinformował swoich odbiorców oficjalnie w TVN24. Zamieścił także materiał w social mediach – na Facebooku. Jak się okazało, przyczyną śmierci jego teściowej było zakażenie Covid-19. Kobieta odeszła w wieku 58 lat, po ponad miesięcznej walce z chorobą.

W wieku 58 lat było jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. To naprawdę jest śmiertelna choroba, szczepcie się – powiedział Szef Polski 2050

Śmierć w rodzinie była dla rodziny Szymona Hołowni ogromnym szokiem. Jak wyznał polityk, w ostatnich dniach, wszyscy byli pewni, że stan zdrowia się polepsza i wszystko zmierza ku dobremu. Niestety, wirus poczynił zbyt duże zniszczenia. Pogrzeb teściowej Szymona Hołowni odbył się podczas weekendu majowego.

To naprawdę jest śmiertelna choroba, więc szczepcie się, dezynfekujcie ręce, utrzymujcie dystans, może uda się uratować jeszcze jedno życie – zaapelował Szymon Hołownia

Warto zaznaczyć, że według danych statystycznych, na świecie umarło już ponad 3 miliony osób na Covid-19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *