Maciej Dowbor wyśmiewa artykuły z tabloidów. „Mają ku…fantazję”

Owszem, Katarzyna Dowbor zajmuje się urządzaniem domów, ale czy to jest równoznaczne z tym, że kreuje przestrzeń dla swojego syna? Niekoniecznie. To, że jest to informacja „wyssana z palca” potwierdza reakcja samego Macieja Dowbora.

Artykuł, który ukazał się na łamach jednego pisma „Katarzyna Dowbor. Pomaga dzieciom urządzić dom”, autentycznie rozbawił Macieja Dowbora. Poświęcił temu nawet osobny wpis w social mediach.

Maciej Dowbor jest mamisynkiem?

Mamisynek to pozornie samodzielna osoba. Pozornie, bo wystarczy jedno słowo matki, by nagle zmieniła zdanie w jakiejś kwestii. Objawy niezdrowej miłości widoczne są już gołym okiem w wieku szkolnym – mamisynka łatwo doprowadzić do płaczu, a jak coś dzieje się nie po jego myśli – biegniena skargę do mamy. I ta ostatnia cecha zazwyczaj pozostaje na lata. Jednak czy ten opis pasuje do Macieja Dowbora, który – zdaje się – radzi sobie całkiem nieźle?

Chciałbym również dodać, że @katarzyna_dowbor_official nie tylko spłaca nasze kredyty, pomaga urządzić nowe mieszkanie, ale również wiąże mi buty przed wyjściem z domu, przywozi do pracy obiadek, pierze moje ubrania oraz dobiera garderobę?

Maciej Dowbor, podszedł do tematu z dużą dawką humoru. Wymienił ironicznie czynności, które w mniemaniu niektórych dziennikarzy, wykonuje jego mama Katarzyna Dowbor. „Jak ja przeżyłem 42 lata” – pyta żartobliwie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Ci tabloidziarze to mają ku… fantazję. – podsumowuje na końcu

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły