Najlepsze komentarze po meczu Legia – Karabach. Marek Szkolnikowski skradł całe show

Nie spełnił się piękny sen kibiców Legii o podboju piłkarskiej Europy. U jej bram, a konkretnie w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy, Legia Warszawa przegrała aż 0:3 z Karabachem Agdam. Wynik doskonale odzwierciedla to, co działo się na boisku. Podopieczni Czesława Michniewicza rozegrali kiepski mecz, a Azerowie nakryli ich dzisiejszego wieczoru przysłowiową “czapką”.

Legia Warszawa odpada z europejskich pucharów

To nie było wymarzone spotkanie dla Czesława Michniewicza, kibiców Legii oraz dla samych piłkarzy. “Wojskowi” w fatalnym stylu przegrali z Karabachem Agdam aż 0:3 i gdyby nie kilka bardzo dobrych interwencji Artura Boruca, wynik mógłby być jeszcze bardziej niekorzystny.

Już po pierwszej połowie, która zakończyła się bezbramkowym remisem, widać było, że Azerowie postawią dziś twarde warunki, a Legia gra dużo poniżej oczekiwań. Prawdziwy dramat rozpoczął się w 50 minucie gry. Wówczas w pole karne wpadł Owusu, który wyłożył piłkę jak na tacy do Andrade, a ten pokonał bezradnego Artura Boruca.

Legia po stracie bramki się nie podniosła, a Karabach nabrał wiatru w żagle. Dwanaście minut później było już 0:2, kiedy to w polu karnym z obrońcami Legii w kotka i myszkę zabawił się Zoubir. Francuz wykończył indywidualną akcję strzałem między nogami Boruca. Legia Warszawa została obdarta z nadziei w 70 minucie. Zwycięstwo Azerów trzecią bramką przypieczętował Ozobić i jasne było, że przy Łazienkowskiej nie wydarzy się cud. Legia żegna się z europejskimi pucharami w ostatniej fazie eliminacji.

Komentarze po meczu Legia Warszawa – Karabach Agdam

Po meczu słów krytyki nie szczędzili dziennikarze sportowi, a także kibice. Postanowiliśmy zebrać dla Was najciekawsze komentarze z Twittera. Wygląda na to, że dziś całe show skradł Marek Szkolnikowski. Dyrektor TVP Sport zażartował na Twitterze, że mecze Legii w europejskich pucharach w tym sezonie będziemy mogli śledzić na kanale… TVP Historia.

  1. Czesław Michniewicz nie traci czasu. Trener Legii zapowiada duże zmiany
  2. Igrzyska Europejskie nie tylko w Krakowie? “Dwie konkurencje mogą odbyć się w Warszawie”
  3. Uważaj na tę roślinę. Jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...