Ukraina wygrała swój mecz rozgrywany w Łodzi! Wysoki triumf drużyny Ołeksandra Petrakowa

Reprezentacja Ukrainy dała swoim kibicom kolejne powody do sportowej radości. Choć w kraju naszych wschodnich sąsiadów wciąż trwa zgotowany przez Rosjan koszmar, swoich obiektów sportowych Ukraińcom użyczają Polacy. Dziś w Łodzi Ukraina pewnie pokonała Armenię 3-0.

Ukraińska kadra narodowa niestety nie pojedzie w tym roku na mundial. Ale drużyna i tak jest w bardzo dobrej dyspozycji. Tym razem na łódzkim stadionie podjęli – w ramach spotkania Ligi Narodów – teoretycznie słabszą reprezentację Armenii.

Teoretycznie, bo z ekipą tą nie lubi grać nikt. Ambitny zespół często przegrywa minimalnie, nawet z europejskimi potęgami. Piłkarze Ukrainy byli dziś jednak całkiem skuteczni.

Ukraina – Armenia w Łodzi. Pewna wygrana Ukraińców

Co prawda nie udało im się trafić do siatki w pierwszej części spotkania. W drugiej nie pozostawili jednak złudzeń co do tego, kto zgarnie dziś 3 punkty.

W 61. minucie bramkarza gości pokonał Malinowski. Nieco ponad kwadrans później z gola na 2-0 cieszył się Karabajew. Dzieła zniszczenia dokończył Ołeksande Mikołenko, ustalając wynik meczu na 3-0 w 84 minucie.

Kilka dni wcześniej reprezentacja Ukrainy pokonała na wyjeździe 1-0 Irlandię. Po dzisiejszym triumfie mają zatem już 6 punktów i są liderem swojej grupy. Nasi wschodni sąsiedzi grają w Grupie 1. Dywizji B.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły