Tomasz Komenda jest śmiertelnie chory? „Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia”

O sprawie Tomasza Komendy słyszał każdy. Teraz temat powrócił za sprawą wywiadu udzielonego przez jego byłą partnerkę. Anna Walter w późniejszym czasie wystosowała dodatkowe oświadczenie, w którym wspomina o śmiertelnej chorobie mężczyzny.

Tomasz Komenda został w 1999 roku oskarżony o zabójstwo 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej. Mężczyzna w wyniku błędów popełnionych w czasie śledztwa niesłusznie trafił do zakładu karnego, gdzie spędził 18 lat.

23-letni Tomasz Komenda w chwili aresztowania miał wyksztalcenie podstawowe i zarabiał na życie myjąc samochody. Niesłusznie skazany miał zostać zmuszony do podpisania zeznań, które nie miały pokrycia w rzeczywistości.

Tomasz Komenda choruje na nowotwór?

Mężczyzna w wieku 41 lat opuścił zakład karny i związał się z Anną Walter. Para początkowo wydawała się szczęśliwa, jednak po pewnym czasie okazało się, że zakochani rozstali się i walczą ze sobą w sądzie. Kobieta po jednym z ostatnich wywiadów wydała oświadczenie, w którym wspomina o chorobie Tomasza Komendy.

– Tomek ma ograniczone prawa rodzicielskie, złożyłam zawiadomienie na policję, bo groził uprowadzeniem dziecka, które jednak w późniejszym czasie wycofałam ze względu na poważną chorobę Tomka – w sądzie przedstawił, że ma nowotwór z przerzutami i brak szans. Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia (…) – powiedziała Anna Walter.

Kobieta wyjawiła, że Tomasz Komenda cierpi na nowotwór z przerzutami i nie ma szans na przeżycie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły