Wyciekł pozew rozwodowy męża Joanny Krupy! Dlaczego się rozstali?

Media obiegła informacja o rozwodzie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Para pobrała się w 2017 roku, w niedługim czasie po ślubie na świecie pojawiła się ich córka. Teraz okazuje się, że małżonek polskiej modelki złożył pozew rozwodowy. Co było powodem rozpadu ich związku?

Douglas Nunes oświadczył się Joannie Krupie zaledwie po roku ich znajomości. W niedługim czasie po tym szczęśliwym wydarzeniu odbył się ślub pary w jednym z polskich miast. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w opactwie benedyktynów w Tyńcu.

Wesele Joanny Krupy i Douglasa Nunesa odbyło się w okolicach Małego rynku w Krakowie. Uroczystość była bardzo huczna, wszyscy zachwycali się suknią ślubną modelki. Para zamieszkała w USA, jednak Joanna Krupa regularnie odwiedzała swój rodzinny kraj.

Małżeństwo wydawało się niezwykle udane, zakochani w niedługim czasie po ślubie przywitali na świecie swoją córeczkę, Ashę. Od pewnego czasu mówiło się o problemach małżeńskich Joanny Krupy. Podejrzenia okazały się prawdą.

Dlaczego Douglas Nunes rozwodzi się z Joanną Krupą?

Douglas Nunes złożył pozew o rozwód! Amerykańskie media ujawniły tę informację, a Joanna Krupa szybko potwierdziła te doniesienia.

– Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, tak byśmy dalej mogli mogli być jak najlepszymi rodzicami, idąc naprzód – napisała modelka w swoich mediach społecznościowych.

Okazuje się, że „Fakt” dotarł do pozwu rozwodowego i wyjawił co się w nim znajduje. Amerykanin uargumentował pozew „różnicami nie do pogodzenia”. Wygląda na to, że rozwód przebiegnie spokojnie, Douglas Nunes wnioskuje o opiekę naprzemienną nad ich córką i chce się dogadać w kwestii podziału majątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *