Nie żyje kobieta, która wypadła z ósmego piętra z rocznym dzieckiem

Pod koniec marca na warszawskim Bemowie rozegrał się prawdziwy dramat. Media obiegła informacja o matce, która wypadła z okna na ósmym piętrze z małym dzieckiem na rękach. Kobieta niestety zmarła w szpitalu. 

Do zdarzenia doszło 27 marca przy ulicy Górczewskiej, z relacji świadków wynika, że kobieta wyskoczyła z bloku, trzymając niespełna roczne dziecko na rękach. Matka wraz z córeczką upadła na ogródek, rośliny zamortyzowały upadek. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala, gdzie trwała walka o ich życie.

Matka wypadła z dzieckiem z ósmego piętra. Co się stało?

Kobieta zmarła 29 marca, nie udało jej się uratować. Dziewczynka jest pod stałą opieką lekarzy i walka nadal trwa. Sprawą zajmuje się prokuratura, zostało wszczęte postepowanie o usiłowanie zabójstwa – przekazała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z Super Expressem.

Prokuratura do tej pory nie zdradza szczegółów potwornego zdarzenia. Internauci dopatrują się winy w depresji poporodowej, zwracają też uwagę na fakt, że ta przypadłość jest ignorowana przez polskie społeczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *