Żona Michała Wiśniewskiego pokazała twarz szóstego dziecka!

Michał Wiśniewski niedługo zostanie ojcem po raz szósty. Wraz ze swoja małżonką, Polą czekają na ich drugiego, wspólnego syna. Zakochani postanowili pokazać twarz swojej pociechy w mediach społecznościowych.

Życie Michała Wiśniewskiego zawsze budziło wiele kontrowersji. Podboje miłosne muzyka często były omawiane na pierwszych stronach kolorowych gazet. Gwiazdor zawsze chętnie dzielił się szczegółami ze swojego życia prywatnego z fanami.

Muzyk jest niezwykle kochliwy, ma na swoim koncie już pięć małżeństw! Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, druga Mandaryna, trzecia Ania Świątczak, czwarta Dominika Tajner, a piąta właśnie Pola, jego aktualna ukochana.

Pola Wiśniewska udostępniła zdjęcie szóstego dziecka

Michał Wiśniewski doczekał się licznego potomstwa, z Mandaryną ma dwójkę dzieci, tak samo, jak z Anią Świątczak. Muzyk z obecną żoną ma syna i kolejną pociechę w drodze. Zakochani chętnie dzielą się kadrami ze swojego życia z fanami.

Pola udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie USG ich synka. Na fotografii możemy zobaczyć twarz szóstego dziecka Michała Wiśniewskiego. Internauci zasypali przyszłą mamę życzeniami i ciepłymi słowami.

Szóste dziecko Michała Wiśniewskiego, wiadomo jak wygląda, marzec 2023

Wiadomo, że do rozwiązania nie pozostało już wiele czasu. Zapewne niedługo będziemy mieli okazję podziwiać szóste dziecko Michała Wiśniewskiego w jego mediach społecznościowych.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły