Warszawa – utrudnienia. Aleję Waszyngtona częściowo zalała woda

Na alei Waszyngtona w Warszawie znaczne utrudnienia w ruchu. Połowa jezdni jest nieczynna. W związku z tym, przez kilka godzin tramwaje i autobusy, które miały przemieszczać się tą trasą, będą omijać ten odcinek drogi. Kierowcom samochodów też polecany jest objazd.

Dokładnie chodzi o odcinek, znajdujący się między Kinową a Grenadierów. To tam doszło do awarii wodociągowej, w związku z czym woda zalała torowisko oraz część jezdni. Co prawda, na miejsce zostali już wysłani specjaliści, którzy usuną skutki zdarzenia, ale może to potrwać nawet kilka godzin.

Jaką trasą będą jeździć autobusy i tramwaje?

Ze względu na to, że wyciek wody jest bardzo silny, Zarząd Transportu Miejskiego, musiał od razu zareagować na zdarzenie. Z tego względu tramwaje poruszają się obecnie inną, wyznaczoną specjalnie trasą. Można to przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Tramwaje linii 9 i 24 w kierunku P+R al.Krakowska i Nowe Bemowo kierowane są: Grochowską, aleją Zieleniecką do Ronda Waszyngtona”

Dalsza część komunikatu dotyczy pasażerów autobusów. Okazuje się, że autobusy lini 521, które zmierzają w kierunku Szczęśliwic zatrzymują się na wszystkich przystankach w ciągu alei Waszyngtona.

Uruchomiona została jednokierunkowa linia zastępcza na trasie Wiatraczna-aleja Waszyngtona-Rondo Waszyngtona – można przeczytać.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły