Marcin Hakiel szczerze odpowiada na pytania. Czego żałuje tancerz?

Ostatnio o Marcinie Hakielu mówiło się zazwyczaj w kontekście jego rozwodu z Katarzyną Cichopek. Teraz jednak jest w nowym związku z tajemnicza Dominiką. Tancerz postanowił odpowiedzieć na kilka pytań swoich fanów.

Marcin Hakiel zawitał w polskim show-biznesie przy okazji udziału w „Tańcu z gwiazdami”. O tancerzu zrobiło się głośniej, gdy związał się ze swoją partnerką taneczną, Katarzyną Cichopek. Para przez długie lata tworzyła, jak mogło się wydawać małżeństwo idealne.

Zakochani doczekali się dwójki wspólnych dzieci i byli jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Jednak w marcu ubiegłego roku media obiegła informacja o rozpadu ich małżeństwa. Sprawa była intensywnie opisywana przez wszystkie portale plotkarskie.

Czy Marcin Hakiel odnalazł szczęście po rozwodzie z Kasią Cichopek?

Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim. Marcin Hakiel też nie był długo samotny, w jego życiu pojawiła się tajemnicza Dominika. Tancerz do tej pory nie pokazał twarzy swojej nowej wybranki, mimo tego internauci na bieżąco śledzą rozwój ich relacji.

Marcin Hakiel postanowił urządzić Q&A w swoich mediach społecznościowych. Tancerz odpowiedział na kilka pytań zadanych przez jego fanów.

– Jest Pan szczęśliwy? – zapytał internauta.

– Tak – odpowiedział krótko Marcin Hakiel.

– Czy żałujesz czegoś? – dopytywał kolejny.

– Nie – zdecydowanie zaprzeczył tancerz.

Jak widać były mąż Katarzyny Cichopek układa sobie życie na nowo i jest szczęśliwy. Jego eksżona też wydaje się być zadowolona z nowej relacji.

Marcin Hakiel żałuje rozwodu z Katarzyną Cichopek? Marzec 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *