Antek Królikowski pokazał nową ukochaną i mówi o początkach ich relacji

O Antku Królikowskim jest co jakiś czas głośno. Ostatnio mówiło się o zatrzymaniu go przez policję. Aktor postanowił teraz o sobie przypomnieć i pokazać szerszej publiczności swoją nową ukochaną. Wspomniał też w jakich okolicznościach poznał Izabelę.

Związki Antka Królikowskiego od zawsze był w centrum zainteresowania. Jego liczne podboje miłosne śledziły wszystkie portale plotkarskie. Najgłośniej mówiło się o jego relacji z Joanną Opozdą, ślubie, dziecku i planowanym rozwodzie.

Internauci byli oburzeni w chwili, gdy na jak wyszło, że aktor zostawił swoją ciężarną żonę dla sąsiadki. Królikowski zniknął na jakiś czas z mediów, by powrócić w wielkim stylu. Wszystkie portale rozpisywały się o jego zatrzymaniu przez policję i obecności THC w jego krwi.

Nowa partnerka Antka Królikowskiego jest podobna do Joanny Opozdy?

Teraz jednak sprawa już ucichła, a Antoni Królikowski postanowił pochwalić się swoją nową ukochaną. Internauci twierdzą, że Izabela jest bardzo podobna do Joanny Opozdy. Aktor wspominał, gdzie poznał nową partnerkę.

– Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie – napisał pod fotografią Antoni Królikowski.

Oczywiście pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które raczej do miłych nie należą. Fani przypominają w jakich okolicznościach zaczęła się ich relacja i ich zdaniem było to bardzo nieodpowiednie.

Antek Królikowski poznał Izabelę w windzie, marzec 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *