Gowin zapowiada otwarcie kolejnych branż. Podał konkretną datę

Od marca 2020 roku polska gospodarka nie funkcjonuje w normalnym trybie – kolejne branże, w zależności od ilości zakażeń Covid-19, są otwierane lub zamykane. Teraz jednak, pojawiają się informacje o całkowitym odmrożeniu rynku. Jarosław Gowin podał konkretną datę.

Nadzieję, na wyjście z obostrzeń dał Jarosław Gowin, który opublikował w social mediach oficjalny komunikat. Ogłosił w nim, że spotkał się z Prezydentem Andrzejem Dudą i przedstawił mu rekomendacje, dotyczące otwierania gospodarki.

Kiedy powinna działać całość gospodarki?

Według koncepcji Jarosława Gowina, kluczową datą będzie 4 maja. Wówczas, możliwe będzie otwarcie klubów fitness, ogródków restauracyjnych, a także całości handlu detalicznego. Ponadto, polityk wspomniał o hotelach.

Chcę również, aby od tego dnia hotele i inne obiekty turystyczne mogły przyjmować gości do 50 proc. miejsc w danym obiekcie. Oczywiście wszystko musi odbywać się przy zachowaniu rygorów sanitarnych. – można przeczytać na Facebooku

Gowin, podał też prawdopodobną – jego zdaniem – datę całkowitego otwarcia polskiej gospodarki. Ma to być początek czerwca 2021 roki. Co prawda, nie można się przedwcześnie cieszyć, bowiem propozycja Jarosława Gowina i zaproponowany kalendarz wychodzenia z obostrzeń, nie zostały jeszcze zaakceptowane przez rząd. Na decyzję najprawdopodobniej trzeba będzie jeszcze poczekać.

Jak słyszę z pańskich ust takie teksty to zastanawiam się, co jeszcze można zamknąć od 4 mają – komentują Internauci

Jak to Pan „ogłosił”. Trochę zabrzmiało to jakby czuł się Pan jakimś superministrem, który komunikuje Prezydentowi, co będzie działo się w państwie.


Krajowy Plan Odbudowy. Biedroń świętuje sukces Lewicy
Wzrost cen aut. Wkrótce wejdą nowe przepisy motoryzacyjne
Cimoszewicz przepowiada koniec Kaczyńskiego. “Doszedł do władzy dzięki dwóm czynnikom”

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły