Maja Hyży wyjawia kolejne fakty. Dalsza część sporu z byłym partnerem

Od kiedy Maja Hyży przerwała milczenie i publicznie opowiedziała, w jaki sposób traktuje ją jej były partner wciąż wypływają nowe informacje na temat ich związku i obecnych relacji. Po każdym wpisie kobiety, Grzegorz Hyży dodaje wymowną odpowiedź na zarzuty.

Przypomnijmy, kilka dni temu, Maja Hyży dodała bardzo długi opis w social mediach, w którym wyznała, że mimo, iż Grzegorz Hyży ułożył sobie życie, nadal się nią interesuje. Niestety w niezdrowy sposób. Maja Hyży oskarżyła wręcz wokalistę o nękanie psychiczne.

Spór między Mają a Grzegorzem Hyży

Według opinii kobiety, Grzegorz Hyży, o wszystko ją obwinia, krytykuje sposób wychowywania dziecka, komentuje prywatne życie. Okazuje się, że wokalista wysyłał również listy i zastraszał kobietę – wszystko po to, by sprawa nie ujrzała światła dziennego.

Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszytkim, jaką jestem złą matką! Dziś naszedł dzień, kiedy mówię dość! Dziś nadszedł dzień, kiedy przestaję milczeć!

Maja Hyży zdecydowała się jednak na ten krok i podzieliła się ze wszystkimi swoją historią – zrobiła to przede wszystkim dla dobra swojego i dzieci. Na Insastories podziękowała wszystkim osobom za wsparcie i zaznaczyła, że sprawę zamierza doprowadzić do końca, tak, by Grzegorz Hyży poniósł konsekwencje swojego zachowania.

Męska strona tez jest z Tobą! Nie wyobrażam sobie wojować z mamą moich dzieci i robić jej pod górkę! – komentują fani

Co na to wokalista? Grzegorz Hyży do winy się nie przyznaje. Natomiast sam – choć nie wprost – zaczął oskarżać byłą partnerkę o utrudnianie kontaktu z dzieckiem – co jego zdaniem jest przemocą emocjonalną wobec dziecka.

Spór między partnerami przybiera więc na sile. Warto zaznaczyć, że ostatnio, Maja Hyży wyznała, że sytuacja trwa już bardzo długo – a dokładnie od 8 lat. 

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły