Małgorzata Socha bez grama makijażu! Aktorka rozpoczęła detoks

Małgorzata Socha postanowiła zaprezentować się swoim fanom w wersji całkowicie naturalnej. Aktorka przechodzi właśnie przez detoks o czym poinformowała internautów, na nagraniu widzimy ją bez grama makijażu!

Małgorzata Socha jest znana ze swojej wyjątkowej urody. Od lat podbija branżę filmową, zazwyczaj możemy oglądać ją w pięknych stylizacjach i pełnym makijażu. Możecie ją kojarzyć z przeróżnych filmów i seriali, ma naprawdę pokaźną filmografię. Wystąpiła między innymi w „Przyjaciółkach”, „BrzydUli”, czy też w „Jak poślubić milionera”.

Aktorka kilka dni temu obchodziła swoje 43 urodziny. Wygląda na to, że tykający zegar biologiczny skłonił Małgorzatę Sochę do zadbania o siebie. Wybrała się ona na bicze szkockie, mające za zadanie stymulacje całego organizmu.

Małgorzata Socha skończyła właśnie 43 lata

W ten sam dzień postanowiła rozpocząć detoks. Następnego dnia nadal trzymała się wyznaczonego sobie celu. Aktorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy ją bez makijażu!

– Drugi dzień detoksu. Smacznego… Chociaż wyszło słońce – powiedziała Małgorzata Socha z widocznym grymasem na twarzy.

Trzeba przyznać, że rzadko mamy okazję oglądać aktorkę w takim wydaniu, zazwyczaj widzimy ją na ściankach w idealnej fryzurze, dopasowanych stylizacjach i pełnym makijażu. Na filmie Gosia Socha jest ubrana w zieloną, sportową bluzę z kapturem i czapkę z daszkiem. Na jej twarzy nie ma ani grama makijażu, aktorka pokazała się w naturalnym wydaniu.

Małgorzata Socha z aparatem na zębach, bez makijażu, no make-up, kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *