Małgorzata Socha bez grama makijażu! Aktorka rozpoczęła detoks

Małgorzata Socha postanowiła zaprezentować się swoim fanom w wersji całkowicie naturalnej. Aktorka przechodzi właśnie przez detoks o czym poinformowała internautów, na nagraniu widzimy ją bez grama makijażu!

Małgorzata Socha jest znana ze swojej wyjątkowej urody. Od lat podbija branżę filmową, zazwyczaj możemy oglądać ją w pięknych stylizacjach i pełnym makijażu. Możecie ją kojarzyć z przeróżnych filmów i seriali, ma naprawdę pokaźną filmografię. Wystąpiła między innymi w „Przyjaciółkach”, „BrzydUli”, czy też w „Jak poślubić milionera”.

Aktorka kilka dni temu obchodziła swoje 43 urodziny. Wygląda na to, że tykający zegar biologiczny skłonił Małgorzatę Sochę do zadbania o siebie. Wybrała się ona na bicze szkockie, mające za zadanie stymulacje całego organizmu.

Małgorzata Socha skończyła właśnie 43 lata

W ten sam dzień postanowiła rozpocząć detoks. Następnego dnia nadal trzymała się wyznaczonego sobie celu. Aktorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy ją bez makijażu!

– Drugi dzień detoksu. Smacznego… Chociaż wyszło słońce – powiedziała Małgorzata Socha z widocznym grymasem na twarzy.

Trzeba przyznać, że rzadko mamy okazję oglądać aktorkę w takim wydaniu, zazwyczaj widzimy ją na ściankach w idealnej fryzurze, dopasowanych stylizacjach i pełnym makijażu. Na filmie Gosia Socha jest ubrana w zieloną, sportową bluzę z kapturem i czapkę z daszkiem. Na jej twarzy nie ma ani grama makijażu, aktorka pokazała się w naturalnym wydaniu.

Małgorzata Socha z aparatem na zębach, bez makijażu, no make-up, kwiecień 2023

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły