Marcin Bosak został pobity. Aktor ujawnił tożsamość sprawcy!

Marcin Bosak 21 kwietnia poinformował swoich fanów o nieprzyjemnej sytuacji, której doświadczył. Został pobity prze grupę mężczyzn, którzy są powiązani z jedną z popularnych aplikacji przewozowych. Aktor właśnie ujawnił tożsamość jednego ze sprawców.

Pod koniec kwietnia media obiegła informacja o pobiciu Marcina Bosaka. Mężczyzna za pomocą swoich mediów społecznościowych wyjawił, że został napadnięty! Aktor miał zwrócić uwagę kierowcy pewnej aplikacji przewozowej, że prawie potrącił jego syna. Kierowca zareagował agresywnie na słowa Bosaka.

Aktor natychmiast zgłosił sprawę na policję, oskarżył też jedną z firm przewozowych o „zatrudnianie bandytów”. Oskarżenia zostały jednak wycofane, gdyż świadek zeznał, że kierowcy pracowali u innej, konkurencyjnej firmy przewozowej.

Pobicie Marcina Bosaka. Prokuratura postawiła zarzuty

Policja szybko zajęła się sprawą, już w poniedziałek pojawiła się informacja o przejęciu jej przez prokuraturę i zatrzymaniu dwóch osób. Teraz sam Marcin Bosak zdradził więcej szczegółów w tej sprawie, okazuje się, że jeden z zatrzymanych mężczyzn usłyszał już zarzuty.

Aktor zdradził, że podejrzany to 25-letni Gruzin, Rusłan G. Mężczyzna został zatrzymany na 3 miesiące w związku ze zdarzeniem. Z Marcinem Bosakiem mieli skontaktować się dostawcy usług przewozowych. Obie firmy twierdziły, że obywatel Gruzji nie jest u nich zatrudniony.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły