Tragiczne zderzenie motocyklisty z pieszym pod Warszawą. Długa reanimacja nie pomogła

Dramatyczne wieści podał przed chwilą TVN Warszawa. Nie udało się uratować mężczyzny, który został potrącony przez motocyklistę. Długa reanimacja niestety nie dała pozytywnych skutków. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 631 przed miejscowością Nieporęty.

Jak twierdzi motocyklista, mężczyzna nagle wyszedł na drogę z prawej strony jezdni. Prowadzący jednośladu nie zdołał go ominąć.

[irp posts=”5916″ name=”Klienci mBanku tracą oszczędności życia. Oszuści używają bardzo prostej sztuczki”]

Wypadek przed Nieporętem niedaleko Warszawy: motocyklista potrącił pieszego

– Motocyklista jechał z Nieporętu w kierunku Marek i z prawej strony jezdni wyszedł mu na drogę pieszy – podała Policja. Potwierdzono również, że pieszy zmarł, choć przybyli na miejsce medycy długo go reanimowali.

– Do zdarzenia doszło na wojewódzkiej „631” między tuż przed Nieporętem. Jedna osoba była reanimowana na miejscu przez długi czas – mówił reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter około godziny 18.

Zgłoszenie policjanci otrzymali po 17.00. – Motocyklista jechał z Nieporętu w kierunku Marek i z prawej strony jezdni wyszedł mu na drogę pieszy. Trwa reanimacja pieszego. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Motocyklista był trzeźwy – poinformował Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

Zablokowana droga nr 631 – 23 maja 2021

Tragiczna informacja o śmierci jednego z uczestników zdarzenia została potwierdzona tuż przed godziną 19.00. Podał ją rzecznik prasowy Straży Pożarnej w Legionowie – Łukasz Szulborski. Motocyklista trafił natomiast do szpitala i najprawdopodobniej wkrótce go opuści. Na miejscu zdarzenia musiał pojawić się prokurator. Stąd też występować będą duże utrudnienia w ruchu. – Droga „631” przed Nieporętem została zablokowana w dwóch kierunkach – ostrzega rzecznik legionowskiej Straży Pożarnej.

Redakcja WarsawTimes poleca artykuły:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *