Oto, jak wygląda grób Dariusza Gnatowskiego ponad pół roku po śmierci aktora

Mijają kolejne miesiące, odkąd nie ma z nami Dariusza Gnatowskiego. Aktor znany głównie z legendarnej roli Arnolda Boczka w „Świecie według Kiepskich” zmarł 20 października ubiegłego roku. Czy rodzina dba o miejsce jego spoczynku? Sprawdzili to dziennikarze jednego z największych polskich tabloidów. 

Grób Dariusza Gnatowskiego w maju 2021 roku

Jego śmierć była ogromnym ciosem nie tylko dla najbliższych. Cała Polska przeżyła odejście aktora. Był przecież nie tylko „Boczkiem z Kiepskich”, ale aktorem, który wcielił się w wiele innych, mniej popularnych, acz wartościowych ról. Przede wszystkim jednak był bardzo dobrym, ciepłym człowiekiem.

Jak wygląda jego grób w maju 2021 roku? Sprawdzili to dziennikarze „Super Expressu”, który – można by rzec – specjalizują się już w odwiedzaniu cmentarzy, na których spoczywają znane osoby. Jeżeli mowa o nagrobku Dariusza Gnatowskiego, na jego widok nasuwa się jedna myśl: skromny.

Wysłani na miejsce reporterzy nie kryli wzruszenia na widok grobu aktora. Zobaczyli skromną mogiłę i tabliczkę, na której zapisano jedynie imię, nazwisko oraz zawód zmarłego, a także lata urodzenia i śmierci. Pocieszający jest natomiast fakt, że miejsce spoczynku Dariusza Gnatowskiego jest czyste i zadbane. Na pierwszy rzut oka widać, że rodzina regularnie odwiedza grób. Teren wokół niego jest idealnie uprzątnięty, a na nagrobku palą się świeże znicze.

CZYTAJ TAKŻE: Panna młoda przerwała ślub. Odczytała SMS-y narzeczonego, upokarzając go przed całą rodziną

Grób Dariusza Gnatowskiego 2021

[irp posts=”5906″ name=”Wyciekła lista płac Biedronki. Wiemy, ile naprawdę zarabiają kasjerki i kierownicy”]

Dariusz Gnatowski – przyczyny śmierci

W październiku ubiegłego roku poznaliśmy precyzyjnie określone przez lekarzy przyczyny śmierci aktora. Akurat w dobie pandemii aktor również złapał infekcję płuc – konkretnie było to zapalenie. Dodatkowo, właściwie od zawsze, walczył z otyłością i był cukrzykiem.

20 października 2020 trafił do Szpitala im. Józefa Dietla w Krakowie z powodu zapalenia płuc. Pomimo wysiłków medyków doszło u aktora do ostrej niewydolności oddechowej i zatrzymania akcji serca, w wyniku czego zmarł tego samego dnia. Miał 59 lat. Pośmiertnie wykryto u niego zakażenie koronawirusem. Spoczywa na cmentarzy podgórskim w Krakowie.

źródło: mpress.pl, se.pl, wikipedia

Tragiczne zderzenie motocyklisty z pieszym pod Warszawą. Długa reanimacja nie pomogła

Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły