Oto, jak wygląda grób Dariusza Gnatowskiego ponad pół roku po śmierci aktora

Mijają kolejne miesiące, odkąd nie ma z nami Dariusza Gnatowskiego. Aktor znany głównie z legendarnej roli Arnolda Boczka w „Świecie według Kiepskich” zmarł 20 października ubiegłego roku. Czy rodzina dba o miejsce jego spoczynku? Sprawdzili to dziennikarze jednego z największych polskich tabloidów. 

Grób Dariusza Gnatowskiego w maju 2021 roku

Jego śmierć była ogromnym ciosem nie tylko dla najbliższych. Cała Polska przeżyła odejście aktora. Był przecież nie tylko „Boczkiem z Kiepskich”, ale aktorem, który wcielił się w wiele innych, mniej popularnych, acz wartościowych ról. Przede wszystkim jednak był bardzo dobrym, ciepłym człowiekiem.

Jak wygląda jego grób w maju 2021 roku? Sprawdzili to dziennikarze „Super Expressu”, który – można by rzec – specjalizują się już w odwiedzaniu cmentarzy, na których spoczywają znane osoby. Jeżeli mowa o nagrobku Dariusza Gnatowskiego, na jego widok nasuwa się jedna myśl: skromny.

Wysłani na miejsce reporterzy nie kryli wzruszenia na widok grobu aktora. Zobaczyli skromną mogiłę i tabliczkę, na której zapisano jedynie imię, nazwisko oraz zawód zmarłego, a także lata urodzenia i śmierci. Pocieszający jest natomiast fakt, że miejsce spoczynku Dariusza Gnatowskiego jest czyste i zadbane. Na pierwszy rzut oka widać, że rodzina regularnie odwiedza grób. Teren wokół niego jest idealnie uprzątnięty, a na nagrobku palą się świeże znicze.

CZYTAJ TAKŻE: Panna młoda przerwała ślub. Odczytała SMS-y narzeczonego, upokarzając go przed całą rodziną

Grób Dariusza Gnatowskiego 2021

[irp posts=”5906″ name=”Wyciekła lista płac Biedronki. Wiemy, ile naprawdę zarabiają kasjerki i kierownicy”]

Dariusz Gnatowski – przyczyny śmierci

W październiku ubiegłego roku poznaliśmy precyzyjnie określone przez lekarzy przyczyny śmierci aktora. Akurat w dobie pandemii aktor również złapał infekcję płuc – konkretnie było to zapalenie. Dodatkowo, właściwie od zawsze, walczył z otyłością i był cukrzykiem.

20 października 2020 trafił do Szpitala im. Józefa Dietla w Krakowie z powodu zapalenia płuc. Pomimo wysiłków medyków doszło u aktora do ostrej niewydolności oddechowej i zatrzymania akcji serca, w wyniku czego zmarł tego samego dnia. Miał 59 lat. Pośmiertnie wykryto u niego zakażenie koronawirusem. Spoczywa na cmentarzy podgórskim w Krakowie.

źródło: mpress.pl, se.pl, wikipedia

Tragiczne zderzenie motocyklisty z pieszym pod Warszawą. Długa reanimacja nie pomogła

Tak umierała Anna Przybylska. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *