Wyciekła lista płac Biedronki. Wiemy, ile naprawdę zarabiają kasjerki i kierownicy

Pensje pracowników sieci Biedronka mogą być dla niektórych zaskakujące. Praca dla Jeronimo Martins wciąż w oczach niektórych nie cieszy się – oględnie mówiąc – szczególnym prestiżem. W tym artykule padną jednak kwoty, które mogą zupełnie zmienić postrzeganie pracy w popularnej sieci dyskontów.

Oczywiście zarobki w Biedronce różnią się w zależności od zajmowanego stanowiska. Oczywiste jest, że znacznie lepiej wynagradzany będzie kierownik sklepu, a na zgoła inną pensję liczyć może kasjer czy kasjerka.

Biedronka – zarobki w 2021 roku, mamy konkretne kwoty

Wielu pracowników Biedronki otrzymuje „na rękę” najniższą krajową pensję. Jak jednak informuje serwis „Strefa Biznesu”, ich zarobki często wzrastają wraz ze stażem pracy.

Zarobki w Biedronce w 2021 roku:

  • Kasjer-sprzedawca – od 3,2 tys. do 3,6 tys. złotych brutto
  • Zastępca kierownika sklepu Biedronka – od 3750 zł brutto do 4400 złotych
  • Kierownik sklepu Biedronka – od 4900 zł do 5500 zł brutto

Wymienione wyżej wartości dotyczą oczywiście wynagrodzenia miesięcznego. Dodatkową ciekawostką jest, że kasjerzy w Lidlu zarabiają nieco więcej. „Strefa Biznesu” podaje bowiem, że niemiecka sieć pracownikom na terenie Polski wypłaca za „siedzenie na kasie” od 3550 zł do 4350 zł brutto.

[irp posts=”5902″ name=”Oto, jak wygląda grób Dariusza Gnatowskiego ponad pół roku po śmierci aktora”]

Do powyższych kwot mogą być doliczane comiesięcznie premie uznaniowe. Z relacji samych pracowników Biedronki wynika jednak, że najczęściej dodatkowe pieniądze otrzymują osoby zajmujące stanowiska kierownicze. Przeciętny pracownik kasy czy magazynier będzie musiał zadowolić się podstawową pensją.

POPULARNE DZIŚ: Rafał Strączek trafi do Serie A? Włosi pytają o bramkarza Stali Mielec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *