Katarzyna Dowbor regularnie opłacała ZUS. Na jaką emeryturę może liczyć?

Dużo się mówi o emeryturach polskich gwiazd. Często celebryci mają tak niskie świadczenia, że ciężko z nich przeżyć. Jak jest w przypadku Katarzyny Dowbor? Okazuje się, że gwiazda „Nasz nowy dom” odprowadzała składki do ZUS przez wszystkie lata pracy.

Katarzyna Dowbor zaskarbiła sobie sympatię większości widzów. Jej ciepła osobowość, którą najbardziej widać w programie „Nasz nowy dom” przyczyniła się do osiągnięcia wielkiej popularności przez prowadzącą show Polsatu.

Dziennikarka od lat była związana z telewizją, ale jest najbardziej kojarzona właśnie z popularnym programem „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą budowlaną pomaga rodzinom w ciężkiej sytuacji życiowej.

Na jaką emeryturę może liczyć Katarzyna Dowbor?

Kariera telewizyjna Katarzyny Dowbor rozpoczęła się w 1983 roku, wtedy właśnie pojawiła się po raz pierwszy w TVP. Dziennikarka przez 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej, mogliśmy ją oglądać w różnych produkcjach. Gwiazda „Nasz nowy dom” po wielu latach pracy została zwolniona, gdyż stacja chciała postawić na młode pokolenie.

Katarzyna Dowbor szybko znalazła nowe zatrudnienie, wyszło jej to bez wątpienia na dobre. Jej popularność znacznie wzrosła po pojawieniu się jej w programie „Nasz nowy dom”. Dziennikarka nadal pracuje choć w ubiegłym roku przeszła na emeryturę.

Gwiazda Polsatu przez większość swojego życia zawodowego pracowała na etacie i regularnie opłacała składki ZUS-owskie. Emerytura Katarzyny Dowbor pozwoli jej na godne życie, nie jest bardzo wysoka, ale dziennikarka jest zadowolona. Według medialnych doniesień może otrzymuje ona około 4 tysięcy złotych miesięcznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *