Danuta Martyniuk o wychowaniu syna. „Starałam się naprawdę być dobrą matką”

Danuta Martyniuk zachwyciła wszystkich swoją metamorfozą. Żona polskiego discopolowca powróciła na salony w wielkim stylu. W jednym z wywiadów kobieta wypowiedziała się na temat swojego syna Daniela Martyniuka. 

Daniel Martyniuk był bohaterem wielu afer. W pewnym momencie rozpisywały się o nim wszystkie portale plotkarskie. Teraz o 33-latku jest wyjątkowo cicho. Wiadomo, że odnalazł nową miłość, która najwidoczniej ma na niego dobry wpływ. Młody Martyniuk się ustatkował, jednak temat jego wybryków powrócił wraz z powrotem jego matki na salony.

Danuta Martyniuk pojawiła się w Dzień Dobry TVN, w pewnym momencie rozmowa zeszła na temat jej niesfornego syna. Żona Zenona Martyniuka odpowiedziała na pytania odnośnie wychowania Daniela. Pierwsza dama disco-polo przyznała, że zarzuty jakoby miała być złą matką nie były dla niej przyjemną sprawą.

– Tak, (to) bardzo bolało, bo ja starałam się naprawdę być dobrą matką. Byłam opiekuńcza, może aż za opiekuńcza. Może to był mój błąd? – przyznała Danuta Martyniuk.

Fani radzili, by Danuta Martyniuk wyrzuciła syna z domu

Kobieta podkreśliła, że każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej, w jej przypadku nie było inaczej. Wielu internautów dawało Danucie Martyniuk rady, jak powinna wychowywać własne dziecko. Jednak wiadomo, łatwiej radzić, gdy nie jest się w danej sytuacji.

– Czytało się „wyrzucić go”. Kto to w ogóle pisze takie rzeczy, że wyrzucić na pastwę losu i nie interesować się? Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam – wspomina Danuta Martyniuk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *