Chłopak Roksany Węgiel uderza w hejterów. „Współczuję”

Roksana Węgiel i jej partner w ostatnim czasie nie mieli łatwo. Ich związek nie został przyjęty ciepło przez liczną grupę fanów, duża różnica wielu między zakochanymi nie spodobała się każdemu. Kevin Mglej właśnie zamieścił oświadczenie, porusza w nim temat hejtu. 

Od samego początku relacja Roksany Węgiel z o 8 lat starszym Kevinem Mglejem była intensywnie omawiana przez internautów. Różnica wieku, która dzieli zakochanych nie spodobała się wszystkim. Sprawa nabrała rozpędu, gdy wmieszała się w nią była partnerka Kevina Mgleja i matka jego dziecka.

Malwina Dubowska przyznała, że czuje się osamotniona. „Osiem miesięcy temu można powiedzieć, że zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam” – powiedziała aktorka. Kobieta twierdziła też, że nowy partner Roksany Węgiel nie interesuje się dzieckiem.

Kevin Mglej w ogniu krytyki po ostatnich wydarzeniach

W związku z tym na Kevina Mgleja wylała się fala hejtu, mężczyzna postanowił poruszyć ten temat w swoich mediach społecznościowych. Ukochany Roksany Węgiel udostępnił raporty kampanii społecznej mającej na celu powstrzymanie hejtu w internecie. Dodał też kilka słów od siebie.

– Myślę, że ostatnie miesiące świetnie pokazały mi na własnej skórze, czym jest hejt. Nigdy nie hejtowałem i nie będę hejtować, nigdy nie chciałbym przekazać takich wartości mojemu synowi – napisał w oświadczeniu.

Kevin Mglej stwierdził, że on jest w stanie sobie poradzić z negatywnymi komentarzami na jego temat, inaczej może być jednak w przypadku wielu młodych osób.

– Współczuję każdej osobie, która przez zazdrość i brak empatii do drugiego człowieka znajduje czas na napisanie podłego komentarza, obrażanie drugiego człowieka, współczuję każdej osobie, która wierzy w to, co czyta w mediach i wierzy w to, co widzi na Instagramie. Ja mam 26 lat, jestem świadomy, szczęśliwy i z hejtem sobie poradzę, ale młoda głowa już nie – kontynuował.

W dalszej części oświadczenia mężczyzna sugeruje, że należy zatrzymać hejt i podjąć odpowiednie kroki ku temu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły