Chłopak Roksany Węgiel uderza w hejterów. „Współczuję”

Roksana Węgiel i jej partner w ostatnim czasie nie mieli łatwo. Ich związek nie został przyjęty ciepło przez liczną grupę fanów, duża różnica wielu między zakochanymi nie spodobała się każdemu. Kevin Mglej właśnie zamieścił oświadczenie, porusza w nim temat hejtu. 

Od samego początku relacja Roksany Węgiel z o 8 lat starszym Kevinem Mglejem była intensywnie omawiana przez internautów. Różnica wieku, która dzieli zakochanych nie spodobała się wszystkim. Sprawa nabrała rozpędu, gdy wmieszała się w nią była partnerka Kevina Mgleja i matka jego dziecka.

Malwina Dubowska przyznała, że czuje się osamotniona. „Osiem miesięcy temu można powiedzieć, że zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam” – powiedziała aktorka. Kobieta twierdziła też, że nowy partner Roksany Węgiel nie interesuje się dzieckiem.

Kevin Mglej w ogniu krytyki po ostatnich wydarzeniach

W związku z tym na Kevina Mgleja wylała się fala hejtu, mężczyzna postanowił poruszyć ten temat w swoich mediach społecznościowych. Ukochany Roksany Węgiel udostępnił raporty kampanii społecznej mającej na celu powstrzymanie hejtu w internecie. Dodał też kilka słów od siebie.

– Myślę, że ostatnie miesiące świetnie pokazały mi na własnej skórze, czym jest hejt. Nigdy nie hejtowałem i nie będę hejtować, nigdy nie chciałbym przekazać takich wartości mojemu synowi – napisał w oświadczeniu.

Kevin Mglej stwierdził, że on jest w stanie sobie poradzić z negatywnymi komentarzami na jego temat, inaczej może być jednak w przypadku wielu młodych osób.

– Współczuję każdej osobie, która przez zazdrość i brak empatii do drugiego człowieka znajduje czas na napisanie podłego komentarza, obrażanie drugiego człowieka, współczuję każdej osobie, która wierzy w to, co czyta w mediach i wierzy w to, co widzi na Instagramie. Ja mam 26 lat, jestem świadomy, szczęśliwy i z hejtem sobie poradzę, ale młoda głowa już nie – kontynuował.

W dalszej części oświadczenia mężczyzna sugeruje, że należy zatrzymać hejt i podjąć odpowiednie kroki ku temu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *