Paulina Smaszcz komentuje „poród” Macieja Kurzajewskiego

Niedawno mieliśmy okazję oglądać „rodzącego” Macieja Kurzajewskiego w „Pytaniu na Śniadanie”. Co na to Paulina Smaszcz? 

Internet szybko obiegły fragmenty ostatniego odcinka „Pytania na Śniadanie”. Widzowie mieli okazję ujrzeć „rodzącego” Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz został podpięty do urządzenia, które stymuluje skurcze porodowe, dzięki czemu mógł poczuć to co czuje kobieta u której zbliża się poród.

Rozbawiona Katarzyna Cichopek przyglądała się eksperymentowi, po pewnym czasie uratowała swojego ukochanego mówiąc, że powinni zakończyć już „zabawę”. Maciej Kurzajewski po tych ciężkich przeżyciach zaapelował do męskiej części widowni. Przypomniał, że mężczyźni powinni doceniać kobiety.

Paulina Smaszcz mówi o podziwianiu kobiet

Paulina Smaszcz skomentowała to wydarzenie na prośbę portalu Plotek.pl. „Kobieta petarda” wypowiedziała się całkiem dyplomatycznie, odniosła się do własnych doświadczeń. Dziennikarka zwróciła uwagę na swoje przeżycia.

– Jestem mamą pięciu synów. Dwóch wspaniałych synów żyje. Każda matka, która pod sercem nosi dzieci, wie, jakie to niesamowite nosić serce, serca dzieci pod swoim sercem i dbać każdego dnia o ich życie i zdrowie. Mężczyźni powinni podziwiać kobiety nie tylko w trakcie ciąży i przy narodzinach dziecka, lecz także przez całe życie, kiedy kobieta dba o rodzinę, cały dom, rezygnuje ze swoich planów i marzeń, bo wie, że dzieci są najważniejsze, bo to my dorośli sprowadziliśmy je na świat – powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *