Marcin Hakiel jurorem w „Tańcu z gwiazdami”? Katarzyna Cichopek komentuje

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”? Okazuje się, że były mąż Katarzyny Cichopek otrzymał propozycję. Telewizja widzi go w roli tancerza, a on myśli bardziej o fotelu jurora, negocjacje trwają.

Marcin Hakiel lata temu pojawiał się już w „Tańcu z gwiazdami”. Tam właśnie poznał swoją byłą już żonę, Katarzynę Cichopek. O tancerzu zrobiło się ostatnio głośno, właśnie za sprawą jego rozwodu z prowadzącą „Pytanie na Śniadanie”.

Sprawa jest chętnie omawiana przez media, najpierw rozwód pary był na celowniku wszystkich portali plotkarskich, a teraz bardziej mówi się o nowych związkach byłych małżonków. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi „Pytanie na Śniadanie”. Marcin Hakiel natomiast spotyka się z tajemniczą Dominiką.

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”?

Tancerz otrzymał propozycję powrotu do programu, w którym przed laty poznał Katarzynę Cichopek. Telewizja widzi go w roli tancerza, a dopiero w następnej edycji zasiadłby w fotelu jurora. Tancerz jednak wolałby od razu zasilić szeregi jury w „Tańcu z gwiazdami”.

– Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem – Super Express cytuje informatora z Polsatu.

Kasia Cichopek zapytana przez dziennik o komentarz odpowiedziała jednym zdaniem.

– Gratuluję i życzę powodzenia – krótko odpowiedziała gwiazda „M jak miłość”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *