Marcin Hakiel jurorem w „Tańcu z gwiazdami”? Katarzyna Cichopek komentuje

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”? Okazuje się, że były mąż Katarzyny Cichopek otrzymał propozycję. Telewizja widzi go w roli tancerza, a on myśli bardziej o fotelu jurora, negocjacje trwają.

Marcin Hakiel lata temu pojawiał się już w „Tańcu z gwiazdami”. Tam właśnie poznał swoją byłą już żonę, Katarzynę Cichopek. O tancerzu zrobiło się ostatnio głośno, właśnie za sprawą jego rozwodu z prowadzącą „Pytanie na Śniadanie”.

Sprawa jest chętnie omawiana przez media, najpierw rozwód pary był na celowniku wszystkich portali plotkarskich, a teraz bardziej mówi się o nowych związkach byłych małżonków. Katarzyna Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi „Pytanie na Śniadanie”. Marcin Hakiel natomiast spotyka się z tajemniczą Dominiką.

Marcin Hakiel wraca do „Tańca z gwiazdami”?

Tancerz otrzymał propozycję powrotu do programu, w którym przed laty poznał Katarzynę Cichopek. Telewizja widzi go w roli tancerza, a dopiero w następnej edycji zasiadłby w fotelu jurora. Tancerz jednak wolałby od razu zasilić szeregi jury w „Tańcu z gwiazdami”.

– Marcin już w ubiegłym sezonie dostał propozycję powrotu do programu, a teraz ponownie chcą go ściągnąć. Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem – Super Express cytuje informatora z Polsatu.

Kasia Cichopek zapytana przez dziennik o komentarz odpowiedziała jednym zdaniem.

– Gratuluję i życzę powodzenia – krótko odpowiedziała gwiazda „M jak miłość”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły