Klaudia Halejcio pokazała pierścionek! Teraz czas na ślub!

Klaudia Halejcio postanowiła podzielić się z fanami wielką nowiną. Jej ukochany, Oskar Wojciechowski oświadczył się celebrytce! Aktorka udostępniła serię zdjęć, które upamiętniają to ważne wydarzenie w jej życiu. Pokazała też pierścionek. 

Klaudia Halejcio jest polską aktorką, która zyskała popularność grając jedną z ról w serialu „Złotopolscy”. Mieliśmy przyjemność oglądać jej popisy aktorskie między innymi w „Gierku”, czy też w „Szczęścia chodzą parami”.

Aktorka jak to już bywa w dzisiejszych czasach aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 750 tysięcy internautów. Celebrytka na bieżąco relacjonuje tam swoje życie.

Klaudia Halejcio wychodzi za mąż!

Klaudia Halejcio pokazuje fanom swoje życie jak z bajki w willi za dziewięć milionów złotych. Aktorka mieszka tam z Oskarem Wojciechowskim i córeczką Nel. Wszyscy zastanawiali się, czy para planuje ślub. Okazuje się, że tak! Klaudia Halejcio właśnie potwierdziła zaręczyny!

– Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub – wspólne mieszkanie – dziecko: My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! – możemy przeczytać w mediach społecznościowych aktorki.

Klaudia Halejcio wychodzi za mąż! Kwiecień 2023

Aktorka zdecydowała się pokazać okazały pierścionek. Jak się wam podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *