Klaudia Halejcio pokazała pierścionek! Teraz czas na ślub!

Klaudia Halejcio postanowiła podzielić się z fanami wielką nowiną. Jej ukochany, Oskar Wojciechowski oświadczył się celebrytce! Aktorka udostępniła serię zdjęć, które upamiętniają to ważne wydarzenie w jej życiu. Pokazała też pierścionek. 

Klaudia Halejcio jest polską aktorką, która zyskała popularność grając jedną z ról w serialu „Złotopolscy”. Mieliśmy przyjemność oglądać jej popisy aktorskie między innymi w „Gierku”, czy też w „Szczęścia chodzą parami”.

Aktorka jak to już bywa w dzisiejszych czasach aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 750 tysięcy internautów. Celebrytka na bieżąco relacjonuje tam swoje życie.

Klaudia Halejcio wychodzi za mąż!

Klaudia Halejcio pokazuje fanom swoje życie jak z bajki w willi za dziewięć milionów złotych. Aktorka mieszka tam z Oskarem Wojciechowskim i córeczką Nel. Wszyscy zastanawiali się, czy para planuje ślub. Okazuje się, że tak! Klaudia Halejcio właśnie potwierdziła zaręczyny!

– Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub – wspólne mieszkanie – dziecko: My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! – możemy przeczytać w mediach społecznościowych aktorki.

Klaudia Halejcio wychodzi za mąż! Kwiecień 2023

Aktorka zdecydowała się pokazać okazały pierścionek. Jak się wam podoba?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły