Katarzyna Dowbor pokazała najmłodszą córkę! Jest bardzo podobna do matki

Katarzyna Dowbor jest znana i lubiana praktycznie w całej Polsce. Dziennikarka mało mówi o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio zdecydowała się pokazać swoją córkę szerszej publiczności. Najmłodsze dziecko gwiazdy „Nasz nowy dom” jest do niej wyjątkowo podobne! 

Katarzyna Dowbor nie miała szczęścia w miłości, mało kto wie, że stawała na ślubnym kobiercu aż trzy razy. Pierwszym mężem dziennikarki był Piotr Dowbor, z którym ma syna Macieja. Kolejnym wybrankiem gwiazdy „Nasz nowy dom” był Tadeusz Winkowski, był on jednak tylko jej narzeczonym. Dwa lata później wyszła za Janusza Atlasa. Małżeństwo nie trwało zbyt długo, bo już kilka lat później Katarzyna Dowbor była żoną Grzegorza Świątkiewicza.

Tak dziś wygląda córka gwiazdy „Nasz nowy dom”

Dziennikarka w 1999 roku przywitała na świecie swoją najmłodszą pociechę, której ojcem jest Jerzy Baczyński, z którym prowadząca „Nasz nowy dom” była związana nieformalnie. Katarzyna Dowbor w ostatnim czasie odwiedziła Hiszpanię w związku z urodzinami swojej mamy. Dziennikarka relacjonowała swój wyjazd w mediach społecznościowych.

Na jednej fotografii mogliśmy zobaczyć jej córkę. Maria niedługo skończy 24 lata, trzeba przyznać, że dziewczyna jest wyjątkowo podobna do swojej mamy. Najmłodsza pociecha dziennikarki unika raczej medialnego szumu, ale możemy ją czasami oglądać w mediach społecznościowych Katarzyny Dowbor.

Córka Katarzyny Dowbor,  Maria jest do niej bardzo podobna, jak dwie krople wody, kwiecień 2023

I jak? Maria jest podobna do swojej znanej mamy?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły