Meghan Merkle jest w ciąży?! Dlatego nie będzie jej na koronacji?

Książe Harry kilka dni temu potwierdził swoją obecność na koronacji Karola III. Jednak  pojawi się tam sam. Nieobecność Meghan Markle na tak ważnym wydarzeniu podsyciła plotki na temat jej kolejnej ciąży.

W maju ma odbyć się koronacja Karola III, temat już teraz jest gorący, media na bieżąco śledzą przygotowania do ceremonii. Książe Harry ma zjawić się na wydarzeniu sam, bez żony i dzieci. Jego małżonka ma w tym czasie świętować czwarte urodziny ich syna.

Gdy Książe Harry ostatnio odwiedził Wielką Brytanię również był sam, amerykańskie media donoszą, że prawdziwym powodem nieobecności księżnej na koronacji nie są urodziny Archiego. Informator magazynu „Star” tłumaczy czym spowodowana jest nieobecność Meghan na koronacji Karola III.

– Uważają ciążę za znak od wszechświata. Oboje są wspaniałymi rodzicami, kolejne dziecko tylko umocni ich małżeństwo – wyjawił informator.

Książe Harry zostanie ponownie ojcem?

Doniesienia te wydają się nieprawdopodobne, Sussexowie niejednokrotnie podkreślali, że nie chcą mieć już więcej dzieci. Ich decyzja miała być motywowana troską o planetę.

– Plany mogą się zmienić. Meghan powiedziała Harry’emu, że kolejne dziecko zbliżyłoby ich do siebie. Z pewnością jest wystarczająco dużo miłości w ich sercach, aby powitać kolejną pociechę – dodał informator.

Mówi się też o tym, że Księżnej zależało na urodzeniu kolejnego syna. Meghan podobno liczyła na to, że ich przyszły syn przypominałby Księcia Harry’ego tak samo jak Archie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *