Sylwia Bomba ma pewne wymagania odnośnie przyszłego partnera. Chodzi o pieniądze

Jak wiadomo Sylwia Bomba od dłuższego już czasu jest singielką. Celebrytka przyznała, że jest otwarta na nową relację. Jednak gwiazda „Gogglebox. Przed telwizorem” nie zadowoli się byle kim, ma pewne wymagania. Mówiła o sprawach finansowych w związku.

Związek Sylwii Bomby z Jackiem Ochmanem był głośno omawiany przez media. Celebrytka rozstała się z ojcem swojej córki prawie 2 lata temu. Jednak nie chciała ona zdradzić powodów rozpadu związku i prać brudów publicznie.

Jednak ten temat powrócił w lipcu 2022 roku, gdy Jacek Ochman został odnaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Mówiło się wtedy, że powodem ich rozstania miała być choroba alkoholowa mężczyzny. Spekulowano też, że właśnie alkoholizm przyczynił się do nagłej śmierci Ochmana.

Później w życiu Sylwii bomby pojawił się inny mężczyzna. Celebrytka nie mówiła o nim wiele, a na wspólnych fotografiach pary nie było nigdy widać jego twarzy. Związek ten nie trwał zbyt długo, gwiazda „Gogglebox” do tej pory jest sama.

Ile powinien zarabiać partner Sylwii Bomby?

Gwiazda TTV wyznała w rozmowie ze „Światem Gwiazd”, że ma pewne wymagania, jeżeli chodzi o jej przyszłego partnera. Podkreśliła, że lubi dobrze ubranych mężczyzn, ale to nie jest dla niej najważniejsze. Kluczowa jest osobowość.

– Mój partner musi być dobry, mieć dobre serce, musi być ogarnięty życiowo i troskliwy, a cała reszta jest mi obojętna – wyznała Sylwia Bomba.

Gwiazda poruszyła też temat finansów w związku. Nie ukrywa ona, że kwestia pieniędzy jest dla niej istotna. Celebrytka uważa, że w tej sferze powinna panować równowaga.

– Ja uważam, że dla zdrowia psychicznego mężczyzny i kobiety zarobki powinny być przynajmniej na równym poziomie – podsumowała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *