Andrzej Duda dementuje plotki na temat swojej córki. „Cyrk”

W branży ślubnej aż huczy od plotek o córce Andrzeja Dudy. Według informacji, udostępnianych na forach, a nawet na plotkarskich kanałach – ma być ślub i huczne wesele i to jeszcze w czerwcu. Zastanawiająca jest jednak jedna kwestia – z kim, skoro potencjalny kandydat jeszcze nie pojawił się na horyzoncie?

Nie ulega wątpliwości, że Kinga Duda jest dosyć intrygującą postacią. Nie udziela się zbyt często w mediach. Kobieta nie dodaje również codziennie zdjęć w social mediach i ceni swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że, gdy pojawiła się informacja, iż córka Prezydenta planuje rychły ślub, Internet zapłonął.

Andrzej Duda: „zaproszenia nie dostałem”

W momencie, gdy Internauci rozwiązali zagadkę i mieli już pewność, że luzowanie obostrzeń dedykowane jest Kindze, do akcji wkroczył Andrzej Duda. „Cyrk” – napisał w social mediach i udostępnił artykuł, pochodzący z plotkarskiego serwisu.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą – napisał Prezydent

W artykule można przeczytać, że Kinga Duda rozstała się z chłopakiem i przez długi czas nawet nie zwracała na niego uwagi. Ich drogi się rozeszły, ale…mimo wszystko ślub ma odbyć się w czerwcu. Wiadomo nawet gdzie! Mimo, że treść artykułu brzmi co najmniej niedorzecznie – uwierzyło w to wiele osób.

W „Gazecie Wyborczej” pojawił się wywiad z Iloną Jabłońską, właścicielką firmy organizującej śluby i wesela. Kobieta potwierdza, że w środowisku mówi się, iż ślub Kingi Dudy odbędzie się już niebawem w podkrakowskich Niepołomicach – można przeczytać w artykule.

W takiej sytuacji, Andrzej Duda postanowił zainterweniować. W nieco żartobliwy sposób dał więc do zrozumienia, że nie życzy sobie udostępniania niesprawdzonych informacji na temat 25-letniej córki, która –według mądrości ludowej – w tym wieku już powinna być oddaną żoną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *