Andrzej Duda dementuje plotki na temat swojej córki. „Cyrk”

W branży ślubnej aż huczy od plotek o córce Andrzeja Dudy. Według informacji, udostępnianych na forach, a nawet na plotkarskich kanałach – ma być ślub i huczne wesele i to jeszcze w czerwcu. Zastanawiająca jest jednak jedna kwestia – z kim, skoro potencjalny kandydat jeszcze nie pojawił się na horyzoncie?

Nie ulega wątpliwości, że Kinga Duda jest dosyć intrygującą postacią. Nie udziela się zbyt często w mediach. Kobieta nie dodaje również codziennie zdjęć w social mediach i ceni swoją prywatność. Nic więc dziwnego, że, gdy pojawiła się informacja, iż córka Prezydenta planuje rychły ślub, Internet zapłonął.

Andrzej Duda: „zaproszenia nie dostałem”

W momencie, gdy Internauci rozwiązali zagadkę i mieli już pewność, że luzowanie obostrzeń dedykowane jest Kindze, do akcji wkroczył Andrzej Duda. „Cyrk” – napisał w social mediach i udostępnił artykuł, pochodzący z plotkarskiego serwisu.

Kinga wczoraj się mnie pyta, czy wiem z kim ma być ten ślub, o którym piszą. A ja z pretensjami do Niej, że zaproszenia nie dostałem, na ten ślub, o którym piszą – napisał Prezydent

W artykule można przeczytać, że Kinga Duda rozstała się z chłopakiem i przez długi czas nawet nie zwracała na niego uwagi. Ich drogi się rozeszły, ale…mimo wszystko ślub ma odbyć się w czerwcu. Wiadomo nawet gdzie! Mimo, że treść artykułu brzmi co najmniej niedorzecznie – uwierzyło w to wiele osób.

W „Gazecie Wyborczej” pojawił się wywiad z Iloną Jabłońską, właścicielką firmy organizującej śluby i wesela. Kobieta potwierdza, że w środowisku mówi się, iż ślub Kingi Dudy odbędzie się już niebawem w podkrakowskich Niepołomicach – można przeczytać w artykule.

W takiej sytuacji, Andrzej Duda postanowił zainterweniować. W nieco żartobliwy sposób dał więc do zrozumienia, że nie życzy sobie udostępniania niesprawdzonych informacji na temat 25-letniej córki, która –według mądrości ludowej – w tym wieku już powinna być oddaną żoną.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły