Katarzyna Cichopek w Dubaju. Postawiła na kreację z dużym dekoltem

Kasia Cichopek wypoczywa w tej chwili w Dubaju. Aktorka na bieżąco dzieli się z fanami szczegółami ze swojego urlopu. Stylizacje gwiazdy „M jak miłość” zachwyciły internautów. 

Katarzyna Cichopek tak jak zapowiadała, wybrała się na zagraniczną wycieczkę przed świętami Wielkanocnymi. Gwieździe towarzyszy jej 9-letnia córka, Helenka. Aktorka na bieżąco relacjonuje wyjazd w swoich mediach społecznościowych.

Gwiazda „M jak miłość” w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała, że kwietniowa wycieczka jest już dla niej tradycją. Aktorka zabrała na wyjazd tylko córkę, syn w tym czasie przygotowuje się do egzaminu 8-klasisty.

Kasia Cichopek jest zachwycona Emiratami Arabskimi

Na wyjeździe zabrakło też ukochanego prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”, to prawdziwy babski wyjazd. Katarzyna Cichopek wydaje się być zachwycona Emiratami Arabskimi. Na twarzy aktorki widać radość z możliwości poznawania Dubaju.

– At the top. Dubaj to tygiel kultur i możliwości, to nie tylko miejsce, to doświadczenie. W Dubaju przyszłość jest teraz. Wow! – napisała aktorka pod najnowszym zdjęciem w swoich mediach społecznościowych.

Stylizację gwiazdy „M jak miłość” zachwyciły internautów. Kasia Cichopek zdecydowanie postawiła na kreacje w żółtych odcieniach. Sukienki, w których pozuje aktorka są długie, ale obie mają całkiem pokaźny dekolt.

Fani są zachwyceni roześmianą Katarzyną Cichopek. A wam, jak podobają się kreacje gwiazdy „M jak miłość”?

Kasia Cichopek w Dubaju odsłania dekolt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, kwiecień 2023

Kasia Cichopek w Dubaju odsłania dekolt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *