Krzysztof Skiba i jego młodsza o 26 lat dziewczyna biorą ślub!

Okazuje się, że Krzysztof Skiba naprawdę poważnie traktuje swoją relację z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Zakochani w jednym z ostatnich wywiadów wyjawili, że planują się pobrać! Zdradzili też datę ceremonii.

O związku Krzysztofa Skiby z Karoliną Kempińską jest głośno od samego początku. Muzyk miał zacząć romansować z o 26 lat młodszą modelką, gdy jeszcze był w związku z matką jego dzieci. Zakochani często podkreślają, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Para niedawno wspólnie zamieszkała. Krzysztof Skiba przeprowadził się do rodzinnego miasta swojej ukochanej. Teraz mieszkają wspólnie w Łodzi, gdzie Karolina Kempińska pracuje. Lider zespołu „Big Cyc” zdaje sobie sprawę z faktu, iż ich związek jest często krytykowany.

– Trudno przejmować się opiniami ludzi, którzy nas nie znają, a tacy piszą komentarze na portalach plotkarskich. Kompletnie to lekceważymy, za to ważna są dla nas opinie naszych fanów, znajomych i przyjaciół, a te są bardzo pozytywne. Każdy, kto nas zna, widzi nasze szczęście – wyznali.

Kiedy ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej?

Zakochani traktują swoją relację bardzo poważnie. Okazuje się, że planują niedługo sformalizować swój związek! Ślub ma odbyć się latem, dokładnej daty nie wyjawili.

– Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go Pani Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie – zdradzili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *