Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali wspaniałe wieści. „Najlepszy przedświąteczny prezent”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili podzielić się ze swoimi fanami wesołą nowiną. Celebryci stwierdzili, że jest to dla nich najlepszy przedświąteczny prezent. Bez wątpienia mają powód do radości.

O związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest od pewnego czasu głośno. Wszystko zaczęło się od rozwodu gwiazdy „M jak miłość” z Marcinem Hakielem. Później aktorka związała się ze swoim kolegą z pracy. Eksżona prowadzącego „Pytanie na Śniadanie”, Paulina Smaszcz cały czas dolewała oliwy do medialnego ognia.

Kasia Cichopek przebywa w tej chwili w Dubaju ze swoją córką Helenką. Ukochany aktorki niestety nie mógł wybrać się ze swoją wybranką na urlop. Jednak ze swojego sukcesu cieszą się wspólnie. O co chodzi z „Przedświątecznym prezentem”?

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek przekazali radosną nowinę!

Jak powszechnie wiadomo, para celebrytów prowadzi wspólnie program „Pytanie na Śniadanie”. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szybko stali się ulubieńcami widzów. Fani szybko dostrzegli, że celebryci są ze sobą świetnie zgrani.

Kurzopki przekazali wspaniałą informację za pomocą swoich mediów społecznościowych. Okazuje się, że prowadzący „Pytanie na Śniadanie” zostali docenieni przez organizatorów plebiscytu Telekamery. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zostali nominowani w kategorii „Prezenter, prowadzący, gospodarz show” w plebiscycie Telekamery 2023.

– Najlepszy przedświąteczny prezent. Nominacja – Telekamery 2023 – napisał Maciej Kurzajewski w swoich mediach społecznościowych.

Będziecie kibicować prowadzącym „Pytanie na Śniadanie”?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają powody do radości, Telekamery 2023, kwiecień 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *