Artur Barciś na granicy życia i śmierci. „Zawsze myślałem, że będę żył długo”

Artur Barciś postanowił opowiedzieć w jednym z ostatnich wywiadów o ciężkich chwilach, których doświadczył. Aktor wspomniał, że w czasie choroby był na granicy życia i śmierci.

Artur Barciś jest znany w całej Polsce. Jest najbardziej kojarzony z rolą Tadeusza Norka w „Miodowych latach”. Aktora mieliśmy okazję zobaczyć w różnych produkcjach, możecie go kojarzyć też z „Rancza”, „Znachora” i wielu innych.

Aktor raczej rzadko porusza trudne tematy, jednak w ostatniej rozmowie postanowił opowiedzieć o ciężkich przeżyciach, które go spotkały. Artur Barciś bardzo źle przeszedł zakażenie koronawirusem.

– Nagle covid spowodował, że znalazłem się na granicy, i nie wiedziałem, w którą stronę popchnie mnie los. Byłem sam w domu. Leżałem w barłogu, potwornie się pociłem, ale nie miałem siły, żeby zmienić pościel. Nie spałem pięć dób. Na szczęście dzięki komórce Beba cały czas była przy mnie – wyznał aktor w rozmowie z Vivą.

Artur Barciś ciężko przeszedł ostatnią chorobę

W tej chwili Artur Barciś zdał sobie sprawę z tego, że może stracić życie. Aktor liczył na długi żywot, regularnie się bada i w jego rodzinie żyje się raczej długo. Żona serialowego Norka wspierała go przez cały okres choroby.

– Pamiętam moment, kiedy uświadomiłem sobie, że mogę umrzeć. Tak szybko… Zawsze myślałem, że będę żył długo, bo moja babcia żyła 96 lat, a mama właśnie świętowała 90. urodziny. Liczyłem na dobre geny, poza tym regularnie się badam – tłumaczy Artur Barciś.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły