Magda Gessler w młodości wyglądała niesamowicie!

Magda Gessler jest znana w całej Polsce. Jej niecodzienny styl bycia sprawił, że zyskała rzeszę wiernych fanów. Jak gwiazda „Kuchennych rewolucji” wyglądała w młodości? Była naprawdę piękna!

Magdę Gessler zna każdy, największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w „Kuchennych rewolucjach”. Możemy ją oglądać w różnych produkcjach stacji TVN, przeważnie są one związane z kulinariami, w tej dziedzinie restauratorka jest ekspertem!

Nie każdy wie, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” ukończyła malarstwo na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. Restauratorką została w 1989 roku, wtedy właśnie otworzyła swój pierwszy lokal.

W telewizji Magdę Gessler możemy oglądać od 2010 roku. Od tego czasu prowadzi z powodzeniem „Kuchenne rewolucje”, program cieszy się wielką popularnością do dnia dziesiejszego. Trzeba przyznać, że gwiazda TVN ma niepowtarzalny styl. Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Jak kiedyś wyglądała gwiazda „Kuchennych rewolucji”? Młoda Magda Gessler zachwyca!

Magda Gessler aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na bieżąco relacjonuje swoje przygody i często wspomina stare dobre czasy. Jej konto na Instagramie obserwuje 1,2 milionów internautów. Gwiazdę „Kuchennych rewolucji” wzięło na wspomnienia, postanowiła pokazać swoim fanom zdjęcie z przeszłości.

– Nostalgicznie. Sentymentalnie dzisiaj. Bujam w obłokach i wspominam. Poznajecie? To były piękne dni – napisała Magda Gessler.

Na fotografii widzimy młodą restauratorkę, trzeba przyznać, że od zawsze była piękną kobietą. Gwieździe szyku dodaje wyrazista biżuteria i niezmienne od lat, charakterystyczne dla niej loki.

Młoda Magda Gessler. Jak kiedyś wyglądała Magda Gessler? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" w młodości, kwiecień 2023

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły